reklama

Používáte kosmetiku Mixa? Pak hledáme právě vás!

Do speciálního projektu hledáme tři ženy, které používají produkty značky Mixa. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost péči o pleť, péči o tělo či péči o nejmenší děti, přihlaste se a získejte super ceny.

Co nás zajímá?

Proč jste začala používat značku Mixa?

Splnila vaše očekávání?

Jakou řadu produktů používáte?

Co můžete vyhrát?

Vaše oblíbené produkty značky Mixa
na celý rok zdarma (v hodnotě 3000 Kč). Roční předplatné časopisu Maminka.
Vaše fotografie od profesionálního fotografa na památku.

Klepněte pro větší obrázek

Co pro to musíte udělat?

Své zkušenosti s produkty Mixa společně s vaší fotografií a údaji (věk, bydliště) poslat na e-mail: mixaprojekt@maminka.cz do 26. 10. 2015. Následně vybereme 3 výherkyně, s každou z nich natočíme krátké video a objeví se také na stránkách časopisu Maminka, kde se podělí o své zkušenosti se značkou Mixa.

Mixa, odborník na citlivou pleť, vznikla ve francouzské lékárně v roce 1924. Zpočátku se specializovala na křehkou dětskou pokožku, ale baby kosmetika se postupně rozšířila o nabídku vysoce účinných produktů pro všechny potřeby citlivé pleti obličeje a těla. Po mnoho let výzkumu se Mixa zaměřuje na vývoj zcela nové generace produktů péče o citlivou pokožku.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem životě se schyluje k zásadním změnám. Zkuste se odnaučit chodit všude pozdě, tato vlastnost nemá ve vašem novém životě místo.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama