Přebytečná kila po porodu? Řekněte jim navždy sbohem!

Každá alespoň jednu takovou známe. Maminku, která se už z porodnice vrátí s bříškem ještě menším, než měla před otěhotněním. „Jak to dokázala?“ vzdycháme všechny, „A proč já jsem se z porodnice vrátila jako velryba a ani teď se přebytečného tuku na bříšku nedokážu zbavit!“ S malými dětmi navíc není čas se ani pořádně v klidu najíst a to už vůbec nemluvíme o pravidelném cvičení. Jak to řešit, když chybí čas i energie na změnu životního stylu?

Elegantním, rychlým a hlavně okamžitě viditelným řešením může být metoda laserové liposukce. Hlavně díky přístroji SlimLipo představuje zákrok moderní způsob odstraňování přebytečných tukových buněk, který neznamená dlouhý pobyt v nemocnici, obrovské modřiny a povislou kůži. Laserová liposukce nejen redukuje podkožní tukovou vrstvu, ale zároveň vytvaruje hezké kontury pasu a boků a podporuje tvorbu kolagenu, díky kterému se volná pokožka stáhne a vypne. Také redukuje celulitidu a kožní nerovnosti, proto se nemusíte bát povadlého bříška.

Klepněte pro větší obrázek

Sám zákrok je rychlý a šetrný k tělu, protože nezasahuje do okolních tkání, a proto způsobuje jen minimální následné otoky a podlitiny. Výhodou je, že se ženy více méně hned po provedení mohou vrátit k péči o děti, práci, případně obojímu. Navíc není nutné podstupovat celkovou anestezii, čímž si ušetříte následný pobyt v nemocnici, takže celou liposukci můžete zvládnout během jednoho hlídání u babičky. „Laserovou liposukci lze provádět v lokální anestezii. Stihnout se tak dá během jediného dne. To je výhoda pro časově vytížené klienty nebo pro ty, kteří bojují s pár kily v oblasti břicha a nechtějí, aby jejich okolí vědělo o tom, že byli na liposukci,“ vysvětluje přednosti lokální anestezie Anna Brandejs, spoluzakladatelka pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Pokud se chcete konečně zbavit přebytečných tukových polštářků, které vám zůstaly i po porodu, laserová liposukce je ideální volba. Celkový efekt navíc vydrží, protože jsou při zákroku odstraněny buňky, ve kterých by se tuk jinak hromadil. Proto není potřeba se bát, že si hezkou postavu neudržíte kvůli stresu, nedostatku času na jídlo a nepravidelnému rytmu přizpůsobenému hlavně dětem.

Více informací o laserové liposukci najdete také na Univerzitě krásy.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte pocit, že vaše vůle zamrzla na bodě nula a stěží zvládnete udělat to, co vám řeknou ostatní? Nepoddávejte se a snažte se…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci