reklama

Přehlídka Fashion for Kids: Maxová dva měsíce po porodu v kondici

2. listopadu se v Obecním domě konal již sedmý ročník exkluzivní charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem Fashion for Kids. Hlavními hvězdami včeru byly Tereza Maxová a Pavlína Pořízková

Večer zahájila přehlídka italské značky MISSONI. Následovala představitelka domácí módní scény Klára Nademlýnská se svou kolekcí a Aňa Geislerová pro Pietro Filipi.

Ostře sledovaným modelkám vévodila Tereza Maxová, která se předvedla dva měsíce po porodu ve skvělé kondici. Mimořádným hostem byla Pavlína Pořízková – jedna z prvních českých topmodelek, které se prosadili ve světovém měřítku.

Kromě ženské krásy měli hosté možnost obdivovat i ladné pohyby baletního dua bratří Bubeníčků a hudební vystoupení Matthewa Rupperta s Terezou Černochovou či dětského sboru Kids Republic.

ČTĚTE TAKÉ: Petra Měchurová: "Adélka se na stříhání těší, už ho zná ze salónu!"

Hlavní podstatou akce však nebylo odprezentovat atraktivní kolekce předních zahraničních návrhářských hvězd. Cílem přehlídky bylo spojení světa módy pro pomoc dobré věci – dětem. Její podtitul „Evolution“ chce upoutat pozornost ke snaze konečně změnit český systém péče o dítě. Česká republika totiž nese smutné evropské prvenství v v počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově.

V letošním roce se podařilo vybrat rovných 6 000 000 Kč.


Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli nečekaným změnám v programu vás čeká pohodový a klidný den, bez pracovního stresu, který můžete strávit relaxací, četbou knih a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama