reklama

Připravit ke startu, vyrážíme s Römer King II LS

Autosedačka Römer King II LS, která je určena dětem od 9 do 18 kg, je novinkou od společnosti Britax Römer. Její jedinečnost spočívá v tom, že je vybavena novým světelným a akustickým indikátorem pásů.

Experti této společnosti vybavili autosedačku veškerými bezpečnostními funkcemi, které zaručují dětem i rodičům bezstarostnou a pohodlnou jízdu. RÖMER KING II LS úspěšně prošla testem převrácení vozidla, který je nařízen dle nového předpisu ECE R44/04. Tyto předpisy mají za úkol testovat, zda v případě převrácení, bočního nárazu či bočního nárazu s otočením vozidla, nebude cestující vyhozen ze zádržného systému.

Pěti bodové pásy, kterými je autosedačka vybavena, tomuto riziku předchází a udrží dítě usazené v ochranné autosedačce. Kromě dalších bezpečnostních prvků, které jsou již u této značky standardem, poskytuje malým pasažérům pohodlnou jízdu a rodiče mohou autosedačku hravě uzpůsobit vzrůstu i potřebám dítěte.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí tuto novinku v několika barevných variacích. Společnost BRITAX RÖMER je výrobcem jedněch z nejkvalitnějších autosedaček na celém trhu a své výrobky má promyšleny do posledního detailu. Zaměřuje se nejen na kvalitu, ale i na design výrobků, který se líbí rodičům i samotným uživatelům. Měkce polstrované potahy jsou lehce a rychle odnímatelné a tím poskytují snadnou údržbu. V nabídce společnosti Baby Direkt zákazníci naleznou desítku barevných variací pro holky i kluky. Potahy Smart Zebra či Taupe Grey jsou velmi originální, vtipné a hodí se pro každé dítě.

Příprava před startem

Jak správně usadit a připoutat malého závodníka do autosedačky? Posaďte svého potomka do sedačky a upravte opěrku hlavy do správné výšky. Ramenní popruhy musí být umístěny ve stejné úrovni jako ramena dítěte. Spojte obě poloviny přezky od pásu autosedačky a zacvakněte do zámku. Ramenní popruhy přitáhněte a ujistěte se, že jsou v oblasti pánve dobře utaženy.

Polstrování popruhů na hrudníku musí být ve správné poloze a pásy nesmějí být překroucené. Až pak zatáhněte směrem dopředu za dotahovací popruh. Až uslyšíte dvojité cvaknutí a rozsvítí se kontrolka, je dítě bezpečně a správně připoutáno. Pro ujištění můžete zkontrolovat mezeru mezi polstrováním hrudníku a hrudníkem dítěte. Mezera nesmí být větší než na  dva prsty.

Další informace o produktu a u jakých autorizovaných prodejců jej lze zakoupit, naleznete na webových stránkách www.babydirekt.eu.

Další fotografie ve fotogalerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nedivte se, že za vámi najednou chodí spousta lidí řešit si svoje problémy, jste taková "máma" všech. Umíte se vcítit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama