reklama

Proměna výherkyň fotosoutěže: Podívejte se, jak prokoukly! 1. díl

Ve druhém kole letní fotosoutěže na Maminka.cz měly dvě maminky možnost vyhrát proměnu v pražském salónu ve spolupráci s Babytelevize.cz. Součástí byla úprava vlasů, líčení, manikúra a pedikúra. Jak si celou proměnu výherkyně užívaly, se můžete podívat v následné fotoreportáži a videu.

Jako první představujeme paní Darinu (50) ze Strakonic. Stará se o své dvě vnučky: Pavlínku (3) a Darinku (6). V životě to neměla lehké a přestože jí osud zkoušel, zůstává milou a vstřícnou ke všem ve svém okolí. Coby vytížená babička nemá sama na sebe příliš čas a tak si nemůže dovolit pravidelné návštěvy u kadeřnice či na kosmetice. Na proměnu se proto velmi těšila. S mírnými obavami očekávala výsledek, který si podle svých slov vůbec neuměla představit.

Po kosmetickém ošetření, jehož součástí byla i masáž, následovala manikúra a pak už nejočekávanější položka seznamu – úprava vlasů. Kadeřnice paní Darině vlasy prosvětlila a poměrně razantně zkrátila. Tím účes nabyl většího objemu a celkově působí svěžeji. Široký úsměv při závěrečném pohledu do zrcadla svědčil o velké spokojenosti.

ČTĚTE TAKÉ: Agáta Hanychová: „Zbývá mi shodit poslední poporodní kilo!“

ČTĚTE TAKÉ: Fotosoutěž o balíčky dekorativní kosmetiky Zepter

ČTĚTE TAKÉ: Proměna výherkyň fotosoutěžě: Podívejte se jak prokoukly! 2. díl

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Když rychle reagujete na přání šéfa, později se vám to dobře vyplatí. Odpoledne proto musíte více pracovat na své kariéře a přitom se…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama