Sir Joseph: určeno pro nejmenší

Sir Joseph, značka nejlepšího českého horolezce všech dob Josefa Rakoncaje a současně tradiční český výrobce outdoorového oblečení a doplňků, představil novinky i inovované stálice ze své kolekce pro letošní zimu. A myslí i na děti.

Například model Gogo v nových barvách a novém designu je určen dětem od 1 do 7 let věku. Střihem je bunda přizpůsobená tak, aby dětem dopřála maximální volnost pohybu, vrchní voděodolný materiál Softex® ECO je zároveň výborně prodyšný a zaručí ochranu před nepřízní počasí. Péřová izolační výplň v podobě husího peří o plnivosti 650 Cuin/oz definuje teplotní určení bundy do – 5st.C s celkovou hmotností 250 gramů. Důmyslně uzavřená X - konstrukce komor zabraňuje pohybu peří z komory do komory a umožňuje bezproblémové vyprání. Vychytané detaily ulehčí ovládání a manipulaci s bundou dětem i rodičům a reflexní doplňky zvyšují viditelnost dětí ve tmě nebo v mlze a tím zvyšují jejich bezpečnost. Na výběr ze dvou barev – tmavě modré a červené, cena 2.250,- Kč. Další informace naleznete na www.sirjoseph.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

To, co by vás v jiných dnech nechalo v naprostém klidu a možná byste si toho ani nevšimla, bude dnes na vaše city působit nečekanou…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci