Soutěž: Vyhrajte trička s dobrodruhem Tadem a vstupenky do kina

Připravili jsme pro vás soutěž k novému rodinnému animovanému filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese. Co můžete vyhrát? Pěkná letní dětská trička s motivem z filmu a voucher na 2 vstupenky do kina.

Malé, větší i dospělé diváky nového filmu čeká dobrodružná cesta společně s Tadem, který se díky záměně za slavného archeologa vydává na expedici do Peru. S pomocí Jeffa, svého věrného psa, neohrožené archeoložky Sáry, němého papouška Belzoniho a podvodníčka Freddyho podnikne riskantní dobrodružství – pokusí se zachránit bájné Ztracené město Inků před zlými spáry zločinců - lovci pokladů.

Tad se vždy chtěl stát dobrodruhem a slavným archeologem. Nicméně celé své dny tráví sněním mezi jeřáby a cementem na stavbě, kde pracuje. Šance ke splnění jeho snu se objeví ve chvíli, kdy jeho přítel, slavný archeolog, dostane záhadnou kamennou desku, klíč k cestě do Ztraceného města Paititi a jeho legendárního pokladu. Právě v okamžiku, kdy je připraven vyrazit na cestu, stane se archeologovi nešťastná nehoda a jeho místo v expedici zaujme Tad.

Film ve stylu Indiana Jonese natočený podle španělského komiksu Tadeo Jones a tajemství Toactlumu od Javiera Barreira a Gorka Magallóna. Postavičky v českém znění namluvili například Kryštof Hádek, Libor Hruška, Jitka Ježková nebo Libor Terš. Snímek uváděný ve 2D i 3D bude v české premiéře promítán na mezinárodním festivalu animovaných filmů Anifilm 2013 v Třeboni. Více informací o filmu na www.dcinema.cz.
Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Výhru - vždy 1 dětské tričko s motivem z filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese(na výběr dětské velikosti S/M/L) + volný voucher na 2 vstupenky do kina s platností 3 měsíce (projekce ve vybraných kinech a multiplexech Cinestar a CinemaCity) vyhrávají celkem 3 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.dcinema.cz.

Výherci:

BERUSENKAM
diesonne
oluša

Možnost odpovídat máte od 29. 4. do 5. 5. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kolem vás se v osobním životě rozprostírá záchranná síť kvalitních a velmi hlubokých vztahů, o jejichž vybudování jste se nemusela…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci