Soutěž o balíčky léčivých ovesných koupelí pro děti

Má vaše miminko příliš suchou pokožku nebo ho trápí atopický ekzém či lupénka? Pak vyzkoušejte osvědčené Ovesné koupele pro děti, které jsou hojně využívány i v dětských lázeňských léčebnách na mnoha místech České republiky. Lékaři jsou s hojivými účinky koupelí na dětskou pokožku velmi spokojeni. Přichystejte stejně příjemnou lázeň svému miminku také doma. Ovesné koupele pro děti jsou snadno k sehnání a jejich příprava je velmi jednoduchá.

S dětskými kožními problémy pomůže ovesná koupel

O blahodárných účincích ovsa na lidskou pokožku se ví už celá staletí. Ve starých knihách našich babiček běžně najdeme recepty na léčbu podrážděné pleti novorozenců pomocí louhované ovesné slámy a ovesných zábalů. Oves je zkrátka léty prověřenou klasikou, jejíž léčebné účinky potvrzují také moderní vědecké studie ústavů z celého světa.

Ovesné lázně jsou v dětských léčebných zařízeních často připravovány z „předchystaných“ Ovesných koupelí pro děti firmy ASP CZECH s.r.o. Jde o speciální tepelně upravený ovesný extrakt, zcela přírodního původu. Má tu výhodu, že jeho příprava je mnohem snazší a rychlejší, než vaření skutečného ovsa. Léčebné účinky koupele jsou přitom zachovány.

Ovesnou koupel pro děti lze zakoupit v lékárnách nebo prodejnách zdravé výživy. Balení obsahuje šestici sáčků s ovesným extraktem a stojí 90 Kč. Obsah sáčku stačí jednoduše vysypat do ohřáté vody, nechat rozpustit a koupel pro miminko je připravena. Po ukončení lázně se pokožka neoplachuje, pouze jemně osuší. Do koupele lze přidávat i různé druhy olejů. Účinky ovesné lázně se projevují nejdříve po třetím vykoupání miminka.

Chcete Ovesnou koupel pro miminka vyzkoušet také? Stačí správně odpovědět na následující otázku a jeden z 10 balíčků koupelí může být váš. Přidáme vám k němu
i Ovesnou koupel pro dospělé, která dokonale uklidní a zvláční vaši pleť.Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku.

Soutěžíme o 10 balíčků koupelí

Výhru obdrží každý 30. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Celkem se na výhru může těšit 10 výherců.

Výherci:

littles
hvalenzo
llabbelo
nicoll
gavendova.r
Remek
Markula
Michellin
jar1
marpa

Možnost odpovídat máte od 23. 4. do 29. 4. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Každý se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicity budou odstraněny.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte na www.aspczech.cz.

A jak vyhrát? Stačí správně zodpovědět jedinou soutěžní otázku:

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš nadhled a schopnost dobře poradit dnes najdou uplatnění. Ať už vás o radu požádá mladší kolega nebo váš nadřízený, snažte se mu…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci