Soutěž o přírodní péči pro Maminku a dítě od kosmetiky Hristina

Jsme přesvědčeni, že každá matka a dítě si zaslouží tu nejlepší možnou péči - před v průběhu a po narození novorozence na tento svět. Proto jsme se rozhodli vytvářet, vyvíjet a vyrábět bezpečné a přírodní kosmetické přípravky, speciálně vyvinuté pro ně.
Soutěž o přírodní péči pro Maminku a dítě od kosmetiky Hristina

Jsme evropská společnost, výrobce přírodní kosmetiky od roku 1991.
Hristina je nejen název kosmetické firmy, ale i historie.

Příběh ženy okouzlené aromaterapií, sběrem a znalostí bylin která měla vždy touhu vytvořit krásu a mládí. Inspirována svojí babičkou Tinou, která využívá cenné vlastnosti rostlin, aby pomáhala léčit. Hristina zdědila tajné receptury, vdechla jim nový život a vytvořila z nich kosmetické značky.

1.jpg

Nevyčerpatelný zájem Hristiny o rostliny v kombinaci s dědictvím autentických receptur a vášní pro život a mládí, použila k vytvoření svých kosmetických produktů. Divoká a smyslná povaha, Hristina kombinuje bohatost bulharských bylinných extraktů s dalšími vzácnými rostlinami a esenciálními oleji získanými z celého světa a realizuje svůj sen, dát ku prospěchu všech tajemství přírodních receptur.

DrDerehsan.jpg

Kolekce Mother & Baby vznikla s cílem udržet citlivou pokožku maminky a dítěte zdravou v těchto vzácných okamžicích. Naše produkty jsou založeny na moderních vědeckých poznatcích v kombinaci s tradičními recepturami a regulovány na evropské úrovni, aby byla zajištěna bezpečnost spotřebitelů.

StaniChef.jpg

Kolekce obsahuje 18 produktů, které jsou vyrobené z organicky čistých přírodních olejů, másel a extraktů, například: bambucké máslo, avokádový olej, výtažek z aloe vera, mandloň hořká olej, sezamový olej, měsíček lékařský, olej z hroznových semínek, bavlník bylinný olej a další. Produkty neobsahují chemické látky.

Delikátní a jemná, čistá a efektivní - příjemné ceny.
Mother & Baby - Více než kosmetika.

Kosmetika Hristina je na českém a slovenském trhu od ledna 2015 a nabízí široké spektrum produktů. Více informací zjistíte na našem e-shopu www.hristina.cz

Seznam výherců:

Zuzana S. (Praha)

Hana F. (Praha 10)

Monika M. (Litoměřice)

Hana J. (Újezd U Brna)

Monika B. (Králův Dvůr)

Pavla V. (Praha 4 Libuš)

Barbora F. (Jindrichuv Hradec)

Viktorie Z. (Třebíč)

Lucie D. (Jihlava)

Jana M. (Praha 5)

Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Na případný humor kolegů či vašich nejbližších budete dnes opravdu příliš přecitlivělá. Zdá se, jako by to okolí vycítilo a někteří…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci