Soutěž s NEX-3N, poříďte krásné fotky vašich dětí!

Toužíte po krásných fotkách vašich dětí? V tom případě je pro vás jako stvořený nový fotoaparát Sony NEX-3N. Velký obrazový snímač, Full HD video, široká škála objektivů a množství snímacích režimů zajistí opravdu skvostné fotografie či videa. A to vše s fotoaparátem, který se vejde do kapsy!

Nový pohled na svět s NEX-3N od Sony

Inteligentní fotoaparát NEX-3N je skutečně intuitivní. Většinu komplikovaných nastavení totiž dokáže udělat za vás. Dokonalá fotografie však začíná již při kompozici. NEX-3N však nemá problém ani s ní. Rozpozná, jaký objekt máte v plánu snímat, a ořízne fotografii do ideální kompozice. Automatický režim zaostřování je samozřejmostí. Režim Superior Auto zase zjistí, zda se objekty pohybují a zajistí ostré fotografie i při pohybujících se objektech. Kromě bohaté škály snímacích režimů se můžete pohrát také s množstvím kreativních režimů Picture Effect. Díky nim dosáhnete umělecké fotografie i bez dlouholetých zkušeností. Široká nabídka třinácti objektivů poskytuje dostatečnou "výzbroj" do jakékoliv situace a pomůže rozvíjet potenciál začínající fotografy.

Detaily i při špatném světle

Obrovskou předností je malé tělo fotoaparátu, srovnatelné s běžnými kompakty. V malém těle se však skrývá velká technologie, takže NEX-3N nabízí rozlišení 16,1 megapixelu a videozáznamy ve Full HD rozlišení. Objektiv můžete kdykoliv vyměnit a jako profesionál si zvolit ten správný pro každou scénu.

Sony NEX-3N poskytuje výkon hodný profesionálních zrcadlovek, přičemž si zachovává kompaktní rozměry a velmi přitažlivý design. Navíc, kreativní režimy snímání podněcují uměleckého ducha i v amatérském fotografovi.

Trendy bílá nebo elegantní černá varianta se totiž přizpůsobí každému stylu.
SOUTEŽ

Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Výhru 1. místo: NEX3N, 2.místo - ActionCam a 3. místo: barevný voděodolný foták – TF1 vyhrávají 3 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Výherci:

franme
vero52nika
Mareva

Možnost odpovídat máte od 24. 6. do 30. 6. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už od rána budete mít náladu někomu zakroutit krkem a budete jen čekat na příležitost, až vám někdo padne do rukou. Mějte se ale na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci