Soutěž: Vyhrajte tyčový bezšňůrový vysavač Colombina XLR 24 Li

Zapojte se do soutěže, která jistě potěší každou z vás, která touží po tyčovém vysavači, díky kterému bude úklid s vysáváním hračkou! Tyčový vysavač Colombina XLR 24 Li, který můžete vyhrát, má celou řadu benefitů, které při úklidu oceníte!

Je bezšňůrový, funguje díky nabité baterii, takže už nemusíte hledat zásuvky a zápasit se šňůrou a hadicí motající se všude kolem.
Váží pouhých 2,9 kg, proto se s ním velmi snadno manipuluje.
Díky vysokému sacímu výkonu má pouze 1 kartáč vhodný na všechny plochy, takže nemusíte v každé místnosti měnit nástavec.
Ovládání je velmi snadné díky dotykovému panelu na přední straně vysavače, modře podsvícené LED diody umožňují kontrolu nad stavem nabití baterie přímo na vysavači.
TURBO funkce zajišťuje maximální sací výkon. ECO funkci použijte pro optimální sací výkon po delší dobu. Colombina XLR 24 Li vydrží v této funkci nepřetržitě vysávat až 40 minut (na jedno nabití)!Nabitá je již za pouhé cca 2 hodiny!

Vysavač De´Longhi Colombina Cordless má pohodlnou parkovací polohu, takže jej můžete postavit opravdu kdekoli. Je snadno skladovatelný a vždy připraven k použití. Můžete ho mít vždy po ruce – ať už vysypete jen něco malého v kuchyni, nebo potřebujete uklidit celý dům.

XLR 24 Li

  1. 25,2 voltů
  2. lithiová baterie
  3. bezšňůrový
  4. již za cca 2 hodiny je plně nabitý
  5. funkce „rychlé dobíjení“
  6. až 40 minut nepřetržitého vysávání
  7. 1 kartáč na všechny povrchy
  8. ultra lehký – 2,9 kg
  9. Turbo funkce
  10. ECO funkce


SOUTĚŽ

Chcete vyhrát tyčový bezšňůrový vysavač Colombina XLR 24 Li? Potom si s námi neváhejte zasoutěžit. Na výhru se může těšit 1 soutěžící, který správně odpoví na otázku.

Vyhrává 500. správná odpověď.

Výherce:

jedla

Možnost odpovídat máte od 19. 11. do 25. 11. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Každý se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicity budou odstraněny.


Nápovědu hledejte na webu: www.delonghi.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vrhněte se do svých úkolů s vervou. V práci se vám možná podaří iniciovat některé podstatné změny, z nichž pak nebudete v dalších dnech…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci