Soutěžte o Bioaktivní B-Mum - zdravou výživu nejen pro těhulky

Na tento týden jsme pro vás připravili soutěž o Bioaktivní B-Mum – jedinečný multipřípravek, který obsahuje ty nejdůležitější látky a mikroživiny. Bioaktivní B-Mum dodává tělu komplexní vyživující směs, nepostradatelnou pro organizmus nejen budoucích maminek, ale i pro zdravý vývoj jejich ještě nenarozených dětí.

Plánujete miminko? Jste těhotná? Těhotenství je pro většinu žen krásné období, ovšem klade na vás i velké nároky. Najednou už nejste zodpovědná jen sama za sebe, ale i za nový život, který se uvnitř vašeho těla vyvíjí. Důležitou roli hraje jak pro vás, tak i pro vaše nenarozené miminko zdravá a vyvážená strava doplněná o nezbytné vitaminy a minerální látky. Jste si ale opravdu jistá, že svému tělu dodáváte to, co nyní potřebuje?

Za účelem kvalitní výživy nastávajících maminek byl ve spolupráci nutričních specialistů a porodních asistentek vyvinut jedinečný multipřípravek, který obsahuje ty nejdůležitější látky a mikroživiny: Bioaktivní B-Mum.

Bioaktivní B-Mum dodává tělu komplexní vyživující směs, nepostradatelnou pro organizmus nejen budoucích maminek, ale i pro zdravý vývoj jejich ještě nenarozených dětí.

Bioaktivní B-Mum se skládá:
• z bílých tablet minerálních látek s vitaminy, důležitých například pro zdraví kostí a zubů,
• ze žlutých multivitaminových tablet včetně velmi důležité kyseliny listové,
• a z kapslí s omega-3 mastnými kyselinami, významných například pro vývoj mozku a zraku plodu.

Tento doplněk stravy zakoupíte v lékárně či v e-shopu http://www.pharmanord.cz/pripravky/b-mum. Jedno balení (cca 682 Kč) vám vydrží na měsíc užívání. Více info na www.pharmanord.cz.
Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Výhru 1 balení Bioaktivního B- Mum vyhrává celkem 6 soutěžících, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120., 150. a 180. v pořadí.

Výherci:

jajda69
kojots
23princess
vopis
anndo
ZdeničkaP

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.pharmanord.cz.

Možnost odpovídat máte od 27. 5. do 2. 6. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vzpomeňte si, kdy jste naposledy udělala něco, co by překročilo váš domácí stereotyp. Hezky se pro svého miláčka oblékněte a naplánujte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci