Soutěžte o dětské bezpečnostní zábrany firmy Lindam

Je váš potomek zvídavý, začíná objevovat svět kolem sebe a vám přibývají starosti, aby se mu na jeho výpravách za poznáním něco nestalo? Pak je tu právě pro vás soutěž o praktické dětské zábrany značky Lindam. Dva výherci se mohou těšit na zábrany s elegantním designem Sure shut Deco v hodnotě 1 599 Kč a Extending Wood za 1 699 Kč.

Pryč je doba, kdy jste si přivezli domů miminko. Vaše dítě povyrostlo, začíná lézt, dělá první krůčky nebo už dokonce samo chodí?

Domov je pro nás dospělé symbolem klidu a bezpečí, na malé dítě však i zde číhá mnoho nebezpečí.

Rodiče nejprve odstraňují nevhodné předměty z dosahu dětských ručiček a potom si začnou brát na pomoc dětské zábrany. Dětské zábrany firmy Lindam můžete sehnat na www.learningtoys.cz.

Tři různé dětské zábrany pro vás také redakce otestovala.

Chcete vyhrát jednu ze dvou dětských zábran firmy Lindam? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku (soutěž už skončila).

Jak na to?

Výhru zábranu firmy Lindam vyhrávají celkem 2 soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 100. a 200. v pořadí.

Správnou odpověď naleznete v našem redakčním testu.

Možnost odpovídat máte od 15. do 21. července 2013.

Výherci:

Hana S. (Uherčice)
Marie Š. (Praha 9)

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešek pro vás bude ve znamení racionality. Nespoléhejte se na intuici a emotivní výstupy svého okolí, řiďte se svými zkušenostmi a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci