reklama

Soutěžte o identifikační náramky ID Mini: Pro bezpečí vašich dětí

Tento týden jsme pro vás připravili soutěž o dárkové poukazy na identifikační náramek ID Mini (lze použít také jako slevový kupón pro jakoukoli objednávku na www.mybody-id.com), na který budou laserem vyznačeny vámi požadované údaje. Štítek je vyroben z kvalitní a odolné nerezové oceli.

Může se stát, že se vám dítě někde ztratí – zvlášť na místech, kde je víc lidí, jako jsou např. obchodní centra, poutě, festivaly, dětské hry apod. Pokud bude vaše dítě nosit identifikační náramek od www.mybody-id.com, bude mít u sebe zároveň informace o sobě a hlavně kontakt na své rodiče. Podstatně se tak zkrátí čas, kdy ho budete hledat a bát se o něj. MyBody-ID může pomoci učitelům, vychovatelům, prostě každému, kdo bude mít vaše dítě na starosti. MyBody-ID by mělo být bez diskuze „povinnou“ výbavou všech dětí se zdravotními komplikacemi (alergie, užívané léky atd.).

Na štítek je vhodné umístit informace, jako jsou jméno, nejdůležitější kontakty (rodina, lékař apod.) a případné zdravotní komplikace. V určitých situacích mohou být tyto informace životně důležité!

Pro aktivní maminky a tatínky, vlastně pro celou rodinu

MyBody-ID nabízí identifikační náramky pro celou rodinu. Náramky jsou vhodné pro děti, jejich aktivní rodiče i prarodiče. Na www.mybody-id.com naleznete i šikovné identifikační známky pro vaše domácí mazlíčky

Buďte odpovědní vůči svým blízkým a např. ID Elegant s dvojitou pojistkou proti rozepnutí bude vaším funkčním i elegantním doplňkem nejen při sportovních aktivitách. Nasazujete si před každou vyjížďkou na kole helmu? Berete si s sebou na každý výběh doklady nebo mobilní telefon? I ten se ale může rozbít. Identifikační náramky od www.mybody-id.com jsou skvělou volbou pro všechny, kteří podobný produkt hledali.

Štítky a náramky od www.mybody-id.com jsou vyměnitelné, takže nic nebrání měnit barvy pásku podle nálady nebo oblečení a používat další štítky (např. v jiném jazyce).
Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Výhru kód pro nákup v e-shopu Mybody-id.com, konkrétně produktu ID mini - náramek pro identifikaci dítěte v hodnotě 400 Kč vyhrává celkem 10 soutěžících, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a jejich odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 800., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. v pořadí.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na www.mybody-id.com, zejména na samotné produktové stránce ID Mini.

Možnost odpovídat máte od 24. 6. do 30. 6. 2013.

Výherci:

lucy.lashing
perfekta
Monika22
jarynaaa
saaamik
zwettlerovavava
Frstka
Simulinka
dombor
kocik

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dala jste si za úkol dosáhnout vysokých cílů a nyní se začínáte strachovat, jak to všechno dopadne. Připravte si záložní plán pro…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama