reklama

Soutěžte o multifunkční tiskárnu Canon Pixma

Nový školní rok je velká věc nejen pro děti, ale i pro rodiče. Usnadněte sobě i celé rodině vstup do nového pracovního roku. Multifunkční tiskárny Canon PIXMA vám pomůžou v domácí kanceláři, dětem usnadní úkoly a přinesou vaší rodině spoustu zábavy.

Pokud vaše rodina sleduje nejnovější trendy, PIXMA MG5550 pro vás bude ta pravá. Skrývá se v ní výkonná tiskárna, skener i kopírka. Navíc obsahuje pokročilé funkce pro bezdrátový tisk a sdílení. Co konkrétně tedy umí? Když si například potřebujete něco stáhnout z internetu a rychle vytisknout, prostě to pošlete z tabletu, notebooku nebo chytrého telefonu přímo do tiskárny odkudkoliv v domě. PIXMA MG5550má Wi-Fi připojení, ale to není zdaleka všechno. Snadno s ní můžete tisknout na dálku fotky z Facebooku nebo z cloudového úložiště, stejně jako momentky z mobilů či fotoaparátů podporujících Wi-Fi.

Šetříte-li rodinný rozpočet, PIXMA MG3550 vám s tím pomůže. Na stránce s ní ušetříte až 50 % nákladů ve srovnání s jinými tiskárnami. Navíc podporuje bezdrátové služby Google Cloud Print a Apple AirPrint, takže s ní můžete bezdrátově tisknout z celé řady zařízení.
Cenově dostupná multifunkce PIXMA MG2450 je kompaktní a snadno se používá. Když si k ní navíc pořídíte úsporné XL inkousty, ušetříš dost peněz na rodinné nákupy.

Pokud nechcete mít na stole nudnou černou krabici, sáhněte po modelu PIXMA MG6450. Tahle bílá elegantní tiskárna je výkonná a má pět samostatných inkoustů pro vysokou kvalitu výtisků a snadnou údržbu. Pro tisk rodinných fotek je ideální, ale výkonná je i ve všech dalších ohledech.

Pro tisk fotek je skvělá i PIXMA iP7250, data do ní můžete posílat i ze smartphonu. Navíc zvládne oboustranný tisk a potisk disků.

Už víte, která je pro vás ta pravá? Pokud se nemůžete rozhodnout, volte podle ceny či designu. Nejlepší ale bude zeptat se doma, co vaše děti potřebují a chtějí pro své bezstarostné studium.

Vyberte si na www.canon.cz/skola.

Gratulujeme výhercům multifunkční tiskárny s Wi-Fi a pokročilými funkcemi pro bezdrátový tisk PIXMA MG5550: 

Zuzana B. (Hroznová Lhota)

Naděžda P. (Praha 9)

Iveta P. (Rožnov pod Radhoštěm)

 

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaši blízcí se vám pod záminkou pomoci snaží organizovat život, nenechte se semlít radami lidí, kteří vám vůbec nerozumí. Vy sama…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama