Soutěžte s Bezpečnou školkou o dětské hodinky

Díky projektu Goodyear Bezpečná školka máte nyní příležitost vyhrát dětské hodinky nebo balíček z projektu Goodyear Bezpečná školka s reflexní vestou a dalšími předměty, díky kterým děti snadněji pochopí základy pravidel silničního provozu.

I přesto, že se celkový počet úrazů u dětské populace za posledních deset let snížil téměř o polovinu, stále se nedaří snížit množství úrazů vzniklých v důsledku neopatrného pohybu dětí na dopravních komunikacích.

Z hlediska sezonality jsou podzimní měsíce nejrizikovějším obdobím závažných úrazů končících na oddělení dětské traumatologie. Jedním z nástrojů, které mohou účinně řešit celou řadu příčin dopravních nehod dětí, je prevence a osvěta prostřednictvím dopravní výchovy, zacílená už na děti předškolního věku. Projekt Goodyear Bezpečná školka již pátým rokem prostřednictvím různých zábavně-vzdělávacích aktivit přispívá k bezpečnějšímu pohybu dětí na dopravních komunikacíh. Mateřské školy registrované do projektu získávají reflexní vestičky a další edukativní předměty, jež seznamují děti s hrozícími dopravními riziky, které se tak učí předvídat a optimálně na ně reagovat.

Více o projektu Goodyear Bezpečná školka se dozvíte na: www.bezpecnaskolka.cz.

SOUTĚŽ

Soutěžte s námi o dětské hodinky pro holčičky, dětské hodinky pro kluky a Balíček z projektu Bezpečná školka.
Na výhru se mohou těšit 3 soutěžící, kteří správně odpoví na otázku.

Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď.

Výherci:

v.e.e.n.c.a
piranka
wiwenka

Možnost odpovídat máte od 29. 10. 2012 do 4. 11. 2012.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Každý se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicity budou odstraněny.


Nápovědu najdete na www.bezpecnaskolka.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pro samou práci byste neměla zapomínat na rodinné vazby, vaši blízcí vám pomáhají, když je nejhůř, ale měla byste s nimi trávit i…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci