reklama

Soutěžte s Fix2013 od E.ON o hračky až za 20 000 Kč

Houpání je zábava. To vám potvrdí jak vaše ratolesti, tak i nejeden dospělý. Jen nesmí jít o ceny energií, které se často houpají pouze nahoru, a zpátky dolů se jim moc nechce. S E.ON Fix2013 ale můžete nepříjemné houpání klidně pustit z hlavy a ještě vyhrát pro své děti hračky od POMPO v hodnotě až 20 000 Kč.

S cenami elektřiny a zemního plynu je to jako na houpačce, dolů a hned zase nahoru. Kdo je má pořád hlídat? S produkty Fix2013 od E.ON ceny energií hlídat nemusíte. Nechte houpačky dětem a vsaďte raději na jistotu stálé ceny. A proč svým dětem jednu houpačku rovnou nedopřát? O houpačky nebo jiné hračky od POMPO totiž můžete soutěžit v Houpací soutěži s E.ON Fix2013. Jak se zapojíte do soutěže? Je to jednoduché. Prostě nahrajte na facebookovou stránku Houpací soutěž E.ON Fix2013 fotku svého rošťáka, jak dovádí na houpačce, a hračky až za 20 000 Kč mohou být vaše. Hrát si ale nebudou jenom děti, to by přece nebylo úplně fér. Z nahrané fotky je proto možné vytvořit skládačku a tu pak poslat jako příjemné překvapení třeba přátelům, abyste mohli závodit v tom, kdo ji nejrychleji složí.

Produkty Fix2013 od E.ON vám zajistí, že budete až do konce roku 2013 platit za silovou elektřinu a zemní plyn stále stejnou částku. Houpání je pro děti a tak jim ho bez starostí přenechejte. Naše soutěž je tu od toho, abyste se z jejich houpání mohli radovat s nimi. Pokud vyhrajete, můžete si společně navíc užít nákupy v síti prodejen hraček Pompo. Anebo půjdete na nákupy sami a děti budou mít krásné překvapení pod vánoční stromeček.

Soutěžte s námi na Houpací soutěž E.ON Fix2013.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama