Sportujte za polovic i pro dobrou věc

Tak teď už je to definitivní. Všechny děti mají vysvědčení a začaly jim prázdniny. Zpříjemněte jim jejich začátek třeba návštěvou aquaparku.

Aquapark Slaný za polovic

Aquapark Slaný má dárek za vysvědčení pro všechny děti. Pokud na pokladně předložíte aktuální vysvědčení, získáte 50% slevu na vstupné na jednu hodinu do Aquaparku Slaný

Na kole se Světluškou

Jezdíte rádi na kole? Tak ho v žádném případě nenechte zahálet ani o prázdninách a můžete se na trasu vydat třeba s Českým rozhlasem Radiožurnálem a Světluškou Nadačním fondem Českého rozhlasu. 

Nevidomý cyklista, jeho doprovod a hostující VIP cyklista nasednou na speciální tandemové trojkolo a společně s redaktorem Radiožurnálu se vydají vstříc prázdninovému dobrodružství. 

V průběhu července a srpna naše posádka ujede v 50 etapách přes 1000 km a navštíví deset krajů České republiky. Připojte se i vy a doprovoďte naše borce při pravidelných středečních a sobotních pelotonech

Velká letní cyklojízda startuje 1. července v pražském sportovním centru HAMR-Braník a projede Středočeským krajem, Vysočinou, zamíří na Severní i Jižní Moravu, podél Labe, navštíví Český ráj i Jižní Čechy, nemine Pardubicko a 29. srpna dorazí do poslední štace – Plzně. 

Cílem je podpořit nevidomé cyklisty, kteří dokážou krásu naší země vnímat bez ohledu na svůj handicap. Zároveň se těšíme na setkání s vámi, našimi posluchači. 

Jak můžete akci podpořit? 

Vždy ve středu a v sobotu se můžete přidat k pelotonu. Na startu vám nabídnou odznak „Jedeme pro Světlušku“ a další předměty podporující myšlenku fondu. Výtěžek z prodeje předmětů poputuje na nákup tandemového kola pro konkrétního nevidomého cyklistu či sdružení v příslušném kraji. 

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnešek pro vás bude ve znamení racionality. Nespoléhejte se na intuici a emotivní výstupy svého okolí, řiďte se svými zkušenostmi a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci