Stop rizikům! Půjčte si profesionální postýlku MiMi

Říká se, že právě narozené miminko toho vlastně moc nepotřebuje. Hlavní je máma, mléko a spánek, samozřejmě v postýlce! Jenže jak vybrat tu pravou pro tak maličkého a křehkého drobečka, který většinu dne prospí?

První postýlka, do níž miminko ukládáte v porodnici, je speciální novorozenecká postýlka. Řada maminek si na ni zvykne, jenže doma pak spaní musí řešit alternativně – pomocí polohovacích polštářů a „mantinelů“ v dřevěné postýlce, košíkem nebo dítě rovnou uloží do postele rodičů. Ohlídat mrňouska a zaručit mu bezpečí však potom stojí spoustu času a vlastně i námahy. A to vše v náročném období šestinedělí.

Přitom zařídit si bezpečnou první postýlku na doma není žádný velký problém. Profesionální postýlku MiMi si můžete na první týdny a měsíce po porodu zapůjčit. A uznejte, má řadu výhod. Hlavní je bezpečí pro miminko, ale i méně námahy pro maminku. Je šitá na míru novorozencům, miminko se v ní cítí bezpečněji a je klidnější. První postýlka MiMi je zcela mobilní, můžete s ní zajet prakticky kamkoliv – do kuchyně, do koupelny, do obýváku a samozřejmě do ložnice. Miminko leží v průhledné „vaničce“, takže máte miminko nejen stále u sebe, ale i na očích. Sklon vaničky je různý, nastavení sklonu pomáhá při odříhávání a ublinkávání. Podobně jednoduše se nastaví i výška celé postýlky, tím se přizpůsobí vaší postavě a také vašemu interiéru. Do postýlku můžete vložit monitor dechu pro ještě bezpečnější spánek novorozenců i ten váš.

Když vaše miminko vyroste, první postýlku MiMi jednoduše vrátíte. Doporučená délka pobytu v postýlce je od narození do tří měsíců věku, nedonošená miminka nebo dvojčata s nižší porodní váhou v ní mohou spinkat i déle. Zapůjčení první postýlky MiMi si můžete objednat on-line na www.prvnipostylka.cz nebo telefonu 606 666 796. Postýlku si můžete vyzvednout na 5 místech v ČR nebo vám ji půjčovna doveze až domů.

A jak se první postýlka osvědčila skutečným maminkám, můžete číst na blog.prvnipostylka.cz.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V zaměstnání se schyluje k problémům a vám už brzy nevydrží nervy a zbavíte se odpovědnosti za něco, co jste způsobila. Uvažovala-li…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci