reklama

Suri Cruise - malá módní ikonka, která určuje styl už v šesti letech

U Suri Cruise by se dala použít přímá úměrnost mezi rozmazleností a zálibou v hezkých šatičkách. Slavná dcera ještě slavnějších rodičů má ve svém šatníku údajně oblečení za 60 milionů dolarů.

S nadsázkou se dá říct, že sotva malá parádnice odložila plínky, začala určovat módní trendy. Dokazuje to také čtenářská anketa časopisu Glamour, ve které s přehledem zabodovala už ve svých pěti letech. A teď ve svých skoro sedmi letech svůj módní styl dál piluje. Stačí si prohlédnout pár fotografií a je vám jasné, že Suri není z těch poslušných dítek, které by ráno oblékly to, co jim maminka připraví.

Právě naopak - není výjimkou, když se Suri nastrojí do poněkud nesourodých kombinací, které by jí pravděpodobně žádný český rodič neschválil. Často se tak po boku své matky Katie Holmes objevuje v teplém svršku, z pod kterého však vykukují holé nohy - navzdory ne právě přívětivému počasí. Katie nechává své dceři zcela volnou ruku, vyjít do ulic může i v pyžámku nebo úplně bosa.

Suri se zcela logicky stala miláčkem fotografů. O tomto vztahu se ale přinejmenším nedá říct, že by byl vzájemný. Malá módní ikonka dává nepokrytě najevo, co si o všech paparrazi myslí.


Líbí se vám, jak se malá Suri obléká?
(Hlasovat můžete v anketě umístěné v pravém sloupci.)

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nedivte se, že za vámi najednou chodí spousta lidí řešit si svoje problémy, jste taková "máma" všech. Umíte se vcítit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama