reklama

Tip na nedělní dílničky v Kladně - tentokrát pod názvem Jarní tvoření

V neděli 4. března od 14.30 hodin se v nákupním centru OAZA Kladno uskuteční další oblíbené dílničky pro děti - tentokrát pod názvem Jarní tvoření. Děti si budou moci vyzkoušet, jak vyrobit sladké šperky, dekorativní předměty, obrázky do oken a jak různými technikami ozdobit papírové talíře. Workshop vznikl ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint.

Jako každou první neděli v měsíci je i na tu první březnovou připraven workshop pro děti ve formě 4 různě zaměřených dílniček. V jedné z nich budu děti vyrábět sladké šperky např. z cukrovinek, sušeného ovoce a oříšků. V jiné zase mohou vyrábět a zdobit papírové talíře za použití různých technik, např. malbou, koláží, tvořením figurek z talířů a dalšími. V další dílně se budou tvořit okenní obrázky s rámečkem z hedvábného papíru, na který si děti namalují cokoliv s jarní tématikou. V poslední dílně se budou vyrábět dekorativní předměty, jako jsou figurky z kolíčků a vatových kuliček, různé ozdoby a další dekorace.

„Dílničky mají velký úspěch nejen u samotných dětí, které to baví, ale i u rodičů. Ti si mohou v klidu zařídit vše, co potřebují a přitom vědí, že jejich děti nezahálejí a ještě si užijí legraci. Co si děti vyrobí, to si samozřejmě mohou odnést domů na památku. V tradici dílniček chceme i nadále pokračovat a nabízet dětem zajímavá témata,“ uvedl ředitel centra Viktor Honke.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy to vypadalo, že vaše snažení nemá smysl, je konečně vidět zřetelný pokrok k lepšímu. S jasnými výsledky půjde už…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama