Vánoční výstava na Chvalském zámku: Vánoce se vším všudy aneb Nejen betlémy…

Chvalský zámek otevírá první adventní neděli 27. listopadu 2011 vánoční výstavu nazvanou „Vánoce se vším všudy aneb Nejen betlémy…“, která je instalována v krásných pískovcových klenbách zámeckého podzemí. K otevření výstavy je připraven doprovodný program pro děti a rodiče „Vánoční tvoření“, který bude probíhat ve sklepení od 15 do 17 hod a společně s Chvalským zámkem jej připravilo RC MUM.

Vánoční výstava vás potěší betlémy, zapůjčenými ze sbírky soukromého sběratele Františka Karase, vánočními ozdobami a dekoracemi z dílny Markéty Vránové, autorskými tisky malířky Aleny Kadavé a můžete názorně pozorovat ukázky uměleckého řezbářství a restaurování dřevěných soch VOŠUP a SUPŠ z Prahy 3.

Vánoční výstava pokračuje až do 8. ledna 2012, dokdy můžete svůj zážitek propojit zároveň se zhlédnutím nádherných papírových modelů hradů, zámků, tvrzí, lodí, raket, počítačů i kosmických stanic, nazvané „Od Vostoku po Chvaly – 50 let vystřihovánek v ABC“ a s výstavou ilustrací „Cesta k dětem“ (projekty Celé Česko čte dětem, Lali jóga a Medvídkov).
Otevřeno denně od 9 do 17 hod

Vánoční otevírací doba:

OTEVŘENO: denně 9 až 17 hod: do 23.12., dále 27. - 30. 12.
ŽIVÝ BETLÉM: 24. 12. od 14 do 16 hod., nádvoří Chvalského zámku
ZAVŘENO: 25. 12., 26. 12., 31. 12., 1. 1. 2012

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po únavě a stresech posledních dní, kdy vás práce pronásledovala ve dne v noci, si dnes budete moci trochu oddychnout a nabrat sil.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci