Vaše Adéla: I s přebalovací kabelkou ke kočárku můžete být za hvězdu!

Když se řekne, že má být nějaká část oděvu účelová a má tedy hlavně prakticky posloužit, nedá se moc počítat s tím, že by se v tom či onom kousku dala udělat paráda. Jako čerstvá nebo nastávající maminka určitě uvažujete o koupi nezbytné přebalovací tašky, která se lehce připne na kočárek a tak ji máte vždy po ruce...

Někdo je maniak na boty, někdo na kosmetiku a jiný zas na KABELKY! Já patřím mezi kabelkoholiky. Mám jich ve skříni asi 50 a nikdy bych ani jednu z nich nevyhodila. Co kdyby se mi ještě někdy hodila? Když se mi narodil syn a začala jsem shánět nějaký nový skvost do sbírky, v obchodech s kočárky jsem málem vyletěla z kůže! S touhle odpornou hnědou šusťákovou krabicoidní věcí se mám ukázat na ulici? No fuj!

Ještě před pár lety byste přebalovací tašku jen marně hledala v módním a atraktivním provedení. Poslední dobou si ale hodně firem uvědomilo, že i maminky si chtějí na mateřské dovolené udržet svůj osobitý styl. V obchodech s kabelkami velmi často vídám koutek, kde právě tento sortiment najdete. I když je fakt, že stále nejrozmanitější výběr najdete na netu.

Když tak brázdím s Edou ulice a hřiště, nemůžu si nevšimnout, že prim v kočárkových kabelkách hraje jednoznačně nizozemská značka Oilily. Módu v tomto odvětví totiž začali řešit jako jedni z prvních a za 15 let, co jsou jejich roztomilé kabelky na našem trhu, si právem našli příznivce. Jak jistě tušíte, i já jejich kouzlu podlehla.

Jedna z prvních procházek po návratu z porodnice jsem zamířila do jejich pobočky. Kabelka mě stála skoro 4000 korun, ale říkala jsem si, že si ji dám za odměnu. Byla krásná tyrkysová, prostě láska na první pohled. I když už její účel nevyužívám, nosím ji stále. Nikoho by totiž nenapadlo, že je přebalovací. Je stále jako nová a to si odjezdila rok a půl nepřetržitě. Vřele doporučuji! Pokud je pro vás 4000 korun za kabelku nepřijatelná cena, na netu najdete spoustu sezónních slev a na aukcích nějaké obnošené. Pak vás bude stát jen zlomek ceny.

Dále krásné kabelky vyrábí například LeSportSac, Benetton nebo Mothercare.
Vaše Adéla

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I kdybyste si na sebe dneska vzala jutový pytel, vaše ženskost bude vynikat. Vůbec se nedivte tomu, že se za vámi budou mužští otáčet…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci