Vaše Adéla: Jak to ty slavné maminky dělají, že se tak rychle vrátí do formy?

Také vás někdy napadne při pohledu na fotky lifestylových magazínů, kde pózují slavné herečky, modelky a zpěvačky se svými miminky, že TOHLE i přes všechny funkce Photoshopu není možné? Mě mnohokrát. Nejsem ze zásady závistivá, ale v tomhle případě připouštím výjimku. Někdy dokonce zelenám!

Mám-li být upřímná, například německá modelka Heidi Klum a její dokonalá postava ve spodním prádle, pouhé dva měsíce po jejím čtvrtém porodu je pro mě jako totální sci-fi.

Když jsem její fotky uviděla, zafungovaly na mě jako červená barva při býčím zápase. Znáte snad ve svém okolí někoho, kdo takhle vypadá po dítěti (nebo dokonce po čvrtém)? Já tedy ne. Mně trvalo skoro rok, abych vypadala tak nějak stejně jako před tím. Ale naprosto jistě vím, že už si asi nikdy nekoupím bikiny... Že bych dělala něco špatně?

Čtěte také: 25 tipů pro přežití, nejen pro čerstvé maminky!

Po šestinedělí jsem si s kamarádkou vyrazila na módní přehlídku, kterou moderovala Eva Decastelo. Rodila jen asi o týden později než já, tak jsem se nemohla ubránit srovnávání. Já byla oteklá, tlustá, nesebevědomá, unavená. Ona vypadala naprosto skvěle. V černých přiléhavých mini šatech se na molu nemusela za nic stydět.

Když jsem se zanedlouho v jednom rozhovoru dočetla, že se moderátorka cítí neforemně, i když už zhubla většinu kil navíc, styděla jsem se. Brala jsem to jako osobní prohru. Ona může a já ne? Proč? I když jsem si o tom myslela své, zásadní poznatek byl, že to jde: je možné vypadat brzy po porodu dobře. Ale rozhodně to není zadarmo. Jaký je tedy recept celebrit?

Když tak pročítám rozhovory, myslím, že jsem na to kápla. Musíme si uvědomit, že většinu slavných žen jejich vzhled živí. A tak mají o to větší motivaci k tomu, aby hubly a formovaly svaly.

Boubelaté a strhané mamině se v šoubyznisu kšefty snadno nepohrnou. Proto hned jak to jde nasadí dietku a navštěvují fitka (s osobním trenérem), sauny, bazény, masáže, kosmetické salóny, lymfodrenáže či neinvazivní liposukce. Když tohle všechno podtrhnete a sečtete, bylo by divné, kdyby všechny tyhle procedury nefungovaly.

Stojí to dost času a peněz, ale výsledky vidíme po pár týdnech a ne měsících. Když k tomu přidáte ještě chůvu připravenou kdykoliv přispěchat na výpomoc, záhada je rozluštěna. Tak si říkám, kdybych měla takový servis, možná bych si ty bikiny hrdě oblékla... a to mnohem dříve než po roce.

Vaše Adéla

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Podařilo se vám vymanit ze vztahu, který vám po léta bral energii a radost ze života. Znovunabytou svobodu vyrazte užívat někam k vodě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci