Velká soutěž s Feedo.cz – Lehčí život maminkám

Milé maminky zastavte se na pár minut a zpříjemněte si předvánoční čas výhrou poukazu na nákup zboží v ojedinělém internetovém obchodě Feedo.cz.

Soutěž bude odstartována v pondělí 12.12.2011 na www.feedo.cz. Hrát se bude o poukazy v celkové hodnotě 10.000 Kč.

Příjemné prostředí tohoto internetového obchodu napomáhá, více jak rok, při nákupu maminkám, ale i tatínkům, kteří mají doma dítě ve věkové kategorii 0-2 roky.

Na FEEDU oceníte především nejkomplexnější výběr nabízeného zboží na jednom místě, bez potřeby nákupu na dalším internetovém obchodě. Tedy úspora času stráveného při vyhledávání zboží, ale i peněz ušetřených za další poplatky zahrnující zabalení a dopravu zásilky. Pro mnohé objednávající rodiče je velkým plusem bleskové dodání a více jak 98% zboží skladem.

Filozofií Feedo.cz není pouhý prodej sortimentu pro děti 0-2 roky, společnost se snaží poskytovat plnou podporu ženám a mužům, které se o tyto děti starají. Především jejich FEEDO poradnou, která garantuje odpověď do 2 hodin od vložení dotazu po dobu pracovní doby. Odbornice Petra Krobotová pracuje jako laktační a výživová pracovnice, která se specializuje na péči o novorozence a nedonošené děti.

Samotný nákup může zaregistrovaným zákazníkům zpříjemňovat sbírání Feedo bodů. Za každou utracenou korunu získají jeden bod. Sesbírané body lze následně vyměnit za vybrané zboží.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš nadhled a schopnost dobře poradit dnes najdou uplatnění. Ať už vás o radu požádá mladší kolega nebo váš nadřízený, snažte se mu…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci