reklama

Velká soutěž s Feedo.cz – Lehčí život maminkám

Milé maminky zastavte se na pár minut a zpříjemněte si předvánoční čas výhrou poukazu na nákup zboží v ojedinělém internetovém obchodě Feedo.cz.

Soutěž bude odstartována v pondělí 12.12.2011 na www.feedo.cz. Hrát se bude o poukazy v celkové hodnotě 10.000 Kč.

Příjemné prostředí tohoto internetového obchodu napomáhá, více jak rok, při nákupu maminkám, ale i tatínkům, kteří mají doma dítě ve věkové kategorii 0-2 roky.

Na FEEDU oceníte především nejkomplexnější výběr nabízeného zboží na jednom místě, bez potřeby nákupu na dalším internetovém obchodě. Tedy úspora času stráveného při vyhledávání zboží, ale i peněz ušetřených za další poplatky zahrnující zabalení a dopravu zásilky. Pro mnohé objednávající rodiče je velkým plusem bleskové dodání a více jak 98% zboží skladem.

Filozofií Feedo.cz není pouhý prodej sortimentu pro děti 0-2 roky, společnost se snaží poskytovat plnou podporu ženám a mužům, které se o tyto děti starají. Především jejich FEEDO poradnou, která garantuje odpověď do 2 hodin od vložení dotazu po dobu pracovní doby. Odbornice Petra Krobotová pracuje jako laktační a výživová pracovnice, která se specializuje na péči o novorozence a nedonošené děti.

Samotný nákup může zaregistrovaným zákazníkům zpříjemňovat sbírání Feedo bodů. Za každou utracenou korunu získají jeden bod. Sesbírané body lze následně vyměnit za vybrané zboží.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

S partnerem si dnes samy nejdříve rozhodněte, co chcete dělat o víkendu. Jestli máte touhu bavit se, vydejte se do klubu s přáteli.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama