Velkolepý projekt s názvem Praha dětem se blíží

Také trnete hrůzou, když se vaše ratolest chystá na školní výlet, na koupaliště nebo na cyklistickou projížďku? Nezoufejte a přijďte 30. srpna od 11 do 19 hodin na Staroměstské náměstí v Praze.

Pro všechny rodiče a hlavně děti je připravena sportovně-kulturní a charitativní akce, která bude mít za úkol oslovit širokou veřejnost a upozornit na značná rizika spojená se všemi druhy činností dětí a mládeže. Vaše děti se tu dozví, jak poskytnout první pomoc v případě úrazu, jak se správně chovat na silnici nebo jakým způsobem provést umělé dýchání.

Pro návštěvníky je připraven bohatý program, ve kterém vystoupí například Dáda Patrasová, skupina Maxim Turbulenc, Tři sestry, soubory z dětských domovů a mnoho dalších protagonistů v čele s Martinem Dejdarem a Gábinou Partyšovou, kteří tu budou v rolích moderátorů. Děti si mohou vyzkoušet dětské dopravní hřiště, zaskákat na trampolínách, podívat se na Golema (modul hromadného neštěstí) a zasoutěžit si o hodnotné dárky.

Záštitu nad akcí převzal Magistrát hl. m. Prahy, Nadace Besip, Besip a MŠMT.

SLEVÍN.CZ - Každý den nové slevy na jednom místě!

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci