Veselé vstávání s Brumíkem Snídaně

Znáte to jistě velmi dobře, zvoní budík, děti nechtějí vstávat a vy si lámete hlavu s tím, co jim připravit k snídani tak narychlo? Nyní už nemusíte. Oblíbený piškotový méďa je tu se svou novinkou Brumík Snídaně.

Oproti klasické Brumíkově svačince je tento mladší bráška o polovinu větší, navíc je vyroben s přidáním celozrnné mouky a obsahuje mléčnou složku. Neobsahuje žádná barviva, ani konzervanty a k dostání je hned ve dvou příchutích – vanilkové a meruňkové:
Neváhejte a připravte dětem chutnou snídani s méďou Brumíkem. Inspirujte se třeba těmito dvěma hravými recepty.

Brumíkovo vanilkové ráno

Na talířek připravte Brumíka Snídaně s vanilkovo-tvarohovým krémem, přidejte tvarohový krém s ovocem nakrájeným na malé kousky, například s broskví nebo banánem a nezapomeňte na ovocný čaj.

Nutriční hodnota této snídaně je 310 Kcal
1 porce: 1ks BeBe Brumík Snídaně, 30 g polotučného tvarohu (je-li tuhý, je možné zředit menším množstvím mléka - 20 ml), 50 g ovoce
Tato snídaně tvoří 20 % z denní doporučené dávky pro děti ve věku 4-7 let.

Meruňkové vstávání s méďou

K Brumíkovi Snídaně s meruňkovo-tvarohovým krémem připravte malému jedlíkovi do skleničky ještě 250 ml jogurtového mléka a doplňte jedním kouskem ovoce (třeba jablkem, pomerančem, nebo broskví).

Nutriční hodnota této snídaně je 339 Kcal
Tato snídaně tvoří 22 % z denní doporučené dávky pro děti ve věku 4-7 let.

www.brumik.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivita, které jste věnovala většinu volného času, nedopadla podle vašich představ. Není divu, že se cítíte jako spráskaný pes a vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci