reklama

Vílí víkend v Galerii umění pro děti GUD

Tento víkend bude v Galerii umění pro děti GUD věnován vílám. V sobotu 16. 3. proběhne od 14:00 workshop "Na křídlech kouzel" a v neděli se mohou děti těšit na autorské čtení s Nelou Boudovou "O víle Voněnce", po kterém bude následovat workshop "Vílí svět".

„Na křídlech kouzel“

Kouzelnou hůlku a křídla, to je to, co má mít každá správná víla. Kdo ji spatří a skrze ni pohlédne, toho se dotkne její kouzlo a nikdy již smuten nebude. Neboť víla rozdává jen štěstí a radost.

Tvořivé posezení a na vílu si hraní. Výroba kouzelných hůlek, oslňujících křídel a pro pány magických klobouků s Terezou Lukavcovou.

Věk dětí: od 5 let a jejich rodiče.

„O víle Voněnce“

Pojďte se zaposlouchat do napínavého a milého příběhu třech víl Fiflenky, Jůlinky a Voněnky, dostanete se tak do světa plného kouzel, který se prolíná se světem lidí. Staňte se součástí napínavých dobrodružství vílích sester a jejich kamarádů.

„Vílí svět“

Po úžasném příběhu Nely Boudové O víle Voněnce děti mohou pokračovat vytvářením kouzelných doplňků. I z vás se mohou stát půvabné víly a jejich kamarádi z kouzelného světa.

Budeme vytvářet jemně zdobené vílí korunky z květin pro malé slečny a pro kluky skřítky různorodá ouška a spoustu dalších drobností, bez nichž se ve světě fantazie a kouzel neobejdete.

Věk dětí: od 5 let a jejich rodiče.

Budeme rádi, když se se svými dětmi přijdete také podívat. Pro účast je nutná registrace na rezervace@galeriegud.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máločemu se umíte upřímně zasmát, skrze Lunu to odpoledne neuděláte ani kvůli klientům. Jste sice výmluvné, ale dost kritické, takže si…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama