Vítězné fotografie soutěže „Děti a tatínkové“ jsou tu!

Pokud „nevlastníte“ pokrokového tatínka, který místo rozjíždění kariéry pečuje o svého potomka na mateřské, trávíte většinu času se svým drobečkem vy. Jak to ale vypadá, když se děti pustí cípu máminy sukně a přivinou se k tatínkovi? Právě takové momentky byly předmětem fotosoutěže o dekorativní kosmetiku Zepter.Uzávěrka již proběhla a je tedy na čase zhodnocení a vyhlášení vítězů. O co se soutěžilo si můžete připomenout zde.

Množství fotografií, které jste v průběhu čtrnácti dnů nahráli do fotogalerie, nás mile překvapilo. Záběr objektů byl široký: prázdninové dny strávené procházkami, vodními hrátkami nebo jen tak prolenošené, chvíle domácí pohody, nevšední zážitky i retrosnímky.

Vybrat z hromady krásných fotek ty nejlepší nebylo vůbec snadné. Proto jsme se rozhodli kromě tří hlavních vítězů zvolit ještě 6 fotek jako zvláštní cenu redakce, které odměníme tričkem s logem Maminka.cz.Tři vítězné fotografie:

Zvláštní cena redakce:

Výherci jsou uvedeni vždy v popisku fotografie.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš cit pro druhé se dnes projeví v nečekaných souvislostech. Kamarádka, která se vám většinou nesvěřuje, si vás vybere za zpovědnici,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci