reklama

Vítězné fotografie soutěže „Děti a tatínkové“ jsou tu!

Pokud „nevlastníte“ pokrokového tatínka, který místo rozjíždění kariéry pečuje o svého potomka na mateřské, trávíte většinu času se svým drobečkem vy. Jak to ale vypadá, když se děti pustí cípu máminy sukně a přivinou se k tatínkovi? Právě takové momentky byly předmětem fotosoutěže o dekorativní kosmetiku Zepter.Uzávěrka již proběhla a je tedy na čase zhodnocení a vyhlášení vítězů. O co se soutěžilo si můžete připomenout zde.

Množství fotografií, které jste v průběhu čtrnácti dnů nahráli do fotogalerie, nás mile překvapilo. Záběr objektů byl široký: prázdninové dny strávené procházkami, vodními hrátkami nebo jen tak prolenošené, chvíle domácí pohody, nevšední zážitky i retrosnímky.

Vybrat z hromady krásných fotek ty nejlepší nebylo vůbec snadné. Proto jsme se rozhodli kromě tří hlavních vítězů zvolit ještě 6 fotek jako zvláštní cenu redakce, které odměníme tričkem s logem Maminka.cz.Tři vítězné fotografie:

Zvláštní cena redakce:

Výherci jsou uvedeni vždy v popisku fotografie.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Teď je důležité neupozorňovat na sebe, ale podporovat tým. Se všemi blízkými lidmi se rády pobavíte, určitě ale nepolevíte ve svém…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama