Vyhráli jste kapky na dětskou koliku a podporu trávení!

Uspěli jste v soutěži o probiotické kapky, které uleví vašemu miminku? Podívejte se na seznam výherců.

Nadýmání, kojenecká kolika, průjem i zácpa jsou odrazem stavu naší trávicí soustavy. Chcete-li u sebe či dětí trávicí potíže minimalizovat, podpořte ve střevech koktejl užitečných bakterií, které zažívání prospívají.

Jako třeba probiotická bakterie Lactobacillus reuteri Protectis, původně izolovaná z mateřského mléka. Je přirozenou součástí zažívacího traktu a podporuje zrání střevních tkání, rozvoj zdravé mikroflóry a normální fungování střev. Tím, že vytváří ideální prostředí v celém trávicím traktu, zvyšuje i jeho odolnost vůči infekcím. V kapkách je možné dodat organismu 100 milionů těchto tělu přátelských bakterií denně!

Klepněte pro větší obrázek

Probiotické mléčné bakterie Lactobacillus reuteri Protectis se do střev dostávají živé a při osidlování střevní sliznice eliminují množení škodlivých mikroorganismů a napomáhají růstu tělu prospěšných bakterií. Snižují riziko infekce zažívacího traktu a podporují v něm přátelské prostředí,“ vysvětluje pediatr a alergolog Milan Matulka. Podávání tohoto patentovaného kmene probiotik je vhodné u každého, přičemž u dětí, těhotných žen a seniorů je právě forma kapek k užívání nejideálnější. Více se dozvíte na www.protectis.cz .

Klepněte pro větší obrázek

Patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis je aktivní složkou termostabilních kapek  BioGaia ProTectis 10 ml. V lékárnách a na www.ewoshop.cz je nabízí společnost Ewopharma. Kromě preventivního podávání se doporučují například proti novorozenecké kolice. Klinické studie ukázaly, že je-li tato mléčná bakterie podávána kojencům s kolikou, miminka se zklidní a výrazně se zkrátí doba jejich každodenního pláče. Významně zkracuje i dobu trvání akutního průjmu a zmírňuje nežádoucí účinky antibiotik. Kapky podporované Českou pediatrickou společností jsou vhodné pro každého, pro děti již od prvního měsíce života. Více se dozvíte na www.detska-kolika.cz.  

Klepněte pro větší obrázek

Máme tu seznam třinácti výherců termostabilních kapek BioGaia ProTectis 10 ml, každé balení v ceně 490 korun. 

Měli jste štěstí? 

Veronika Š. (Hroznová Lhota)

Jaroslav P. (Halenkovice)

Dominik H. (Vlachovice)

Elzbieta P. (Třinec)

Karla K. (Pošta Valašská Polanka)

Denisa M. (Praha 9)

Milan H. (Hodonín)

Lenka B. (Ostrava Hulváky)

Viktorie K. (Děčín 6)

Hana F. (Praha 10)

Vojtěch D. (Kvsaice)

Markéta Č. (Zlín)

Klára K. (Výskytná nad Jihlavou)

 

Výhercům blahopřejeme.

Klepněte pro větší obrázek
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Měla byste po práci vyrazit domů, ale pořád hledáte nové a nové způsoby, jak se návratu vyhnout – půjdete shopovat, s kamarádkou na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci