Vysavače Electrolux z řady UltraOne do jakékoliv domácnosti

Extrémně tiché vysavače Electrolux řady UltraOne se vyznačují jedinečnou kombinací prvotřídního sacího výkonu, 100% filtrací prachu a velmi snadným ovládáním s dokonalou manipulací i v malém prostoru.

Pro nejnáročnější uživatele je zde vysavač UltraOne ZUODELUXE+ s dálkovým ovladačem na regulování výkonu a LED displejem. Jedná se o nejlepší model z řady UltraOne. Vybaven je zdokonalenou hubicí AeroPro™ Extreme na koberce i tvrdé podlahy a rotační hubicí AeroPro™ Turbo na koberce. Zahrnuje také integrované příslušenství AeroPro 3 v 1 na šetrné vysávání v těžko přístupných místech.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Sáčkový vysavač UltraOne ZUOQUATTRO je velmi vhodný zejména pro alergiky, pro které je perfektně uklizený domov nezbytností. Díky své dokonalé konstrukci a kvalitnímu filtru Allergy Plus se tento vysavač zařadil do třídy A emisí prachu z vysavače. V portfoliu Electroluxu patří mezi naprostou jedničku, a to díky elektrické trubici AeroPro™ Extreme PowerPro, která zaručí dokonalé vysátí všech nečistot. Dalším plusem je, že ve srovnání s běžným vysavačem vám tento dokáže ušetřit až 60 % energie díky hodnocení AAAA.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vysavač UltraOne ZUOGREEN+ je ten pravý pro ekologicky smýšlející osoby. Je vyroben z plastu, který je ze 70 % recyklovatelný a co se spotřeby energie týče, tento model využívá o 65 % méně energie než ostatní 2100W modely. Vysavač disponuje tichou, přesto velmi efektivní hubicí AeroPro Extreme, a tak se hladina hluku vyšplhá jen na příjemných 66 dB.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pro majitele zvířat je zde sáčkový vysavač UltraOne ZUOANIMAL+. Vysavač je vybaven speciálním anti-pachovým sáčkem na prach a filtrem Allergy Plus™. S pomocí hubice AeroPro Mini Turbo™ snadno odstraníte zvířecí srst z koberců či čalounění. Tvrdé podlahy bez problémů vysajete se speciálně navrženou hubicí AeroPro™ Parketto Pro.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dalším skvělým vysavačem z řady UltraOne je sáčkový vysavač ZUOORIGWR+ s hubicí AeroPro Extreme. Spojuje v sobě silnou sací sílu, bezhlučnost a skvělé ovládání. Vysavač poskytuje vynikající výsledky na všech površích.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Díky svému vynikajícímu výkonu se staly vysavače UltraOne již 7x vítězi v nezávislých testech produktů na našem trhu. Získaly i světové ocenění za design – Red Dot 2014.

Klepněte pro větší obrázek

V řadě vysavačů UltraOne najdete i další stejně výkonné modely: ZUOERGO+, ZUOALLFLR+ a ZUOORIGDB+. Všechny si je můžete prohlédnout a zároveň i zakoupit v e-shopu na stránkách www.electrolux.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci