Vyzrajte nad exekucemi (horní článek do poradny)

Exekutoři jsou v domovech nevítaní návštěvníci. Jakmile se s nimi dostanete do kontaktu, přináší to jen problémy. Nejlepší je se s nimi nesetkat - všechny závazky včas vyrovnávat.

Pokud už se však do potíží dostanete, ať už cizí nebo vlastní vinou, řešte to a nenechte problém takzvaně „vyhnít". Na tento týden jsme pro vás připravili poradnu, ve které se můžete ptát přímo exekutora. 

Jak jednat, když doma zazvoní exekutor? Co nesmí exekutor zabavit? Co může zabavit? Máte konkrétní problém s exekucí? Ptejtete se Mgr. Radovana Bajgara z exekutorského úřadu v Přerově.

Klepněte pro větší obrázek

Mgr. Radovan Bajgar je absolventem olomoucké právnické fakulty, následně po studiu působil osm let v advokátní kanceláři v Olomouci s komplexním zaměřením vykonávané praxe. Nyní je osmým rokem exekutorským kandidátem na Exekutorském úřadě Přerov, kde zastává pozici zástupce vedoucího právního oddělení a vyjadřuje se k některým kauzám jako tiskový mluvčí úřadu.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže se probudíte s pocitem, že na vás nikdo nemyslí a celý den budete mít za to, že vás nějak zapomněli, berte to jako výzvu,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci