reklama

Zábavný Den dětí s Michalem Nesvadbou v PALLLADIU

Těší se Vaše ratolesti na Den dětí? Pokud ano, mohou si ho užít již v pátek 31. května v nákupním centru PALLADIUM na náměstí Republiky! Čeká na ně zábavná show s Michalem Nesvadbou, malování na obličej a soutěže o atraktivní ceny. I rodiče si přijdou na své, pro ty vybrané obchody PALLADIA připravily slevy na dětský sortiment či jiné speciální nabídky.

PALLADIUM patří dětem

V pátek 31. května odpoledne od 14 do 17 hodin bude nákupní centrun PALLADIUM patřit především dětem! Na patře -2 je pro ně připraveno zábavné odpoledne plné her a soutěží. V 15:00 hodin začíná populární interaktivní show Michala Nesvadby, aneb to nej z Michala Nesvadby. Předvede své triky s Mr. Tapemanem, vynálezy a zlepšováky. Děti si odnesou nejen zážitek, ale i malůvky na obličeji, které jim zhotoví šikovná malířka. Pro malé návštěvníky jsou navíc připravené různé soutěže a hry o věcné ceny. Ten, kdo bude mít šťastnou ruku, může vyhrát jednodenní zájezd pro 2 osoby do LEGOLANDU od CK Neckermann. Ve hře bude i spousta dalších cen jako LEGO, deskové hry, Barbie, hračky od MOTHERCARE a další. Také v nově otevřeném dětském koutku Kulíškov, který se nachází na patře +2 spolu s Funny Danny (jogurtová zmrzlinárna), zpestří dětem jejich sváteční den. Program bude přichystaný mezi 15:00 až 18:00 hodinou a děti se mohou těšit na klauna, modelování zvířátek z balónků a soutěže.

SLEVY a speciální nabídky

Radost nebudou mít jen děti, ale i jejich rodiče, kteří v tento den budou mít možnost využít slev a speciálních nabídek obchodů PALLADIA. Slevy 10 – 30 % na dětské oblečení a obuv najdou například v obchodech Reserved, KappAhl, MOTHERCARE, GEOX, Reno a PERY. V Knihkupectví PALLADIUM budou v nabídce dětské knihy s 15% slevou a Sparkys bude mít 50 % slevu na vybrané hračky. A jak děti, tak i rodiče si mohou na závěr zdravě zamlsat například ve Fruitisimu, UGO juice baru nebo v NUDE Fresh & Juicy. Kompletní přehled slev naleznete zde!

Nezapomeňte v pátek 31. května mezi 14:00 – 17:00 přijít do PALLADIA a užijte si spolu s dětmi jejich sváteční den!

Veškeré informace naleznete na www.palladiumpraha.cz a na FACEBOOKU.
SOUTĚŽ: Jak na to?

Stačí se přihlásit na Maminka.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku.

Jen pro Vaše dítka připravilo navíc PALLADIUM soutěž o 3 věcné ceny, a to stavebnici LEGO, deskovou hru a panenku Barbie. Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď na otázku: Kolik dětí si hraje s pánskou figurínou na obrázku Den Dětí umístěném na facebookových stránkách PALLADIA?

Nápovědu najdete zde: www.facebook.com/palladiumpraha.cz

Výherci:

Stavebnice Lego: baumrukova.j
Deskova hra Hedej kdo: nehled
Barbie: Ivana Strnadová

Možnost odpovídat máte od 24. 5. do 30. 5. 2013.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nevyhýbejte se společenským událostem, můžete v jejich rámci poznat nové přátele, se kterými budete mít mnoho společného. Dodělejte…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama