Zajděte s dětmi na Dětskou planetu

Pokud stále nemáte inspiraci na vánoční dárky může vám pomoci návštěva výstavy Dětská planeta 2014. Děti se zabaví v městě, jehož čtvrti obývají oblíbené hračky.

V pražských Holešovicíchve dnech 13. až 16. listopadu proběhne tradiční veletrh hraček, her a dětských potřeb. 

Kromě spousty vánočních dárků za veletržní ceny je připraven i bohatý doprovodný program nejen pro děti. 

Ve čtvrtek a v pátek všechny kreativní děti určitě potěší Play – Doh akademie, kde si mohou dle projekce videa vymodelovat třeba zvířátko nebo petšopáka. Pomáhat jim bude vždy výtvarník a v pátek se mohou navíc těšit na Michala Nesvadbu z Kouzelné školky. Koho přestane bavit modelování tak si zkusí překážkovou dráhu nebo využije skákací hrad. Kdo bude unavený tak může odpočívat v kině a nabrat sílu na další úkoly.

V sobotu 15. listopadu si mohou vybrat mezi návštěvou Hasbro města, ve kterém budou moci navšívit spoustu zajímavých čtvrtí se zajímavými obyvateli například Littlest Pet Shop, Furbíky a dalšími. V každé čtvrti mohou splnit úkol, za který poté dostanou drobný dárek. Připravena je i Ježíškova pošta. 

Větší děti se mohou zapojit do boje Rebelek proti Zombíkům ve čtvrti Nerf. Transformes se pro změnu těší na společnou fotografii s vašimi dětmi. 

Součástí veletrhu je i veletrh HRAY!Expo, který je věnován počítačovým hrám. 

Veletrh je ve čtvrtek a pátek otevřen od 10.00 do 18:00 a v sobotu a v neděli se brány veletrhu otvírají už v 9:00 a v sobotu se zavírají v 18:00 a v neděli už v 16:00 hodin. 

Dospělá vstupenka stojí 150 korun, děti do 3 let mají vstup zadarmo, do 12 let zaplatí 50 korun. Rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) stojí 300 korun. 

Bližší informace naleznete na stránkách veletrhu, kde také můžete získat zlevněnou vstupenku na všední dny za 120 Kč, když se zaregistrujete. 

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci