Zhubni teď a napořád

Potřebujete shodit a jít na to hlavně zdravě a s trvalým efektem? Nemáte čas si při celodenním shonu vařit a krabičkové diety jsou pro vás drahé? MULTABEN je řešení vhodné i při kojení!

Ať už se ale potýkáte s nadváhou od malička, nebo jste přibrala v těhotenství či díky hektické práci, nemusíte se cítit provinile, teď se jednoduše můžete zbavit tukových zásob a přiblížit se tak své vysněné postavě.

Základním stavebním kamenem svalů jsou bílkoviny, proto ve vašem jídelníčku nesmí chybět. Na ty jsou bohaté právě dietní proteinové produkty Multaben, které dále obsahují vše co  vaše tělo potřebuje při redukci hmotnosti - sacharidy s nízkým glykemickým indexem vhodné i pro diabetiky a omega3 mastné kyseliny podporující skvělou kondici a postavu.

Vychutnat si můžete například lahodný koktejl FIGUR EIWEISS SHAKE, který stejně jako ostatní produkty obsahuje pro hubnutí důležitý L-carnitin a obsah bílkovin má dokonce 45 %. Právě vysoký podíl bílkovin zabraňuje nedostatku v těle během vašeho redukčního programu a ochrání ho před nežádoucím úbytkem svalové a vazivové tkáně. Místo toho tělo úspěšně redukuje tukové rezervy na produkci energie a podporuje tak úbytek váhy a redukci tukových polštářů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Velkou misku hutné polévky FIGUR EIWEISS SUPPE oceňují především pánové, kteří si kolikrát bez slaného sousta neumí přestavit den.

Pravidelné cvičení zvyšuje účinek

Pro dosáhnutí těch nejlepších výsledků je dobré nejen zdravě jíst ale i  pravidelné cvičení, díky kterému se vám lépe vytvarují svaly a  zvýší spotřeba kalorií. Jeden kilogram svalů spálí o 100 kcal za den více! Svaly dokonce hodně kalorií pálí, i když spíte.

Klepněte pro větší obrázek

Bílkovinná dieta v podobě koktejlů, pěn a polévek Multaben obsahuje všechny důležité vitamíny, minerální látky, stopové prvky a vlákninu v dostatečném množství, proto jím můžete krátkodobě  nahradit celodenní stravu. Návod jak na to najdete v sestaveném jídelníčku pod názvem PROGRAM 21. 

Na cestách nebo jen tak jako zdravou svačinku určitě oceníte tyčinky VITA FITNESS RIEGEL a MOLKE RIEGEL,  jsou ideální alternativou tradičních kalorických a tučných tyčinek. Můžete je použít jako ideální zdravý snack mezi jídly, pro řešení malého hladu si můžete dát v rámci redukčního programu až dvě denně. Tyčinka je zdrojem kvalitních sacharidů, bílkovin, pouze vhodných rostlinných tuků a důležitých vitamínů.

Klepněte pro větší obrázek

Multaben nabízí vysoce kvalitní a nutričně vyváženou stravu, pro kterou si za 25 let působení na trhu získala důvěru mnoha spokojených uživatelů. Více na multaben.cz a dieta-multaben.cz

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše otevřenost a dobrosrdečnost vedou k tomu, že snadno s ostatními uzavíráte kompromisy a ústupky z jejich strany jsou dosaženy…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci