Zúčastněte se dražby a přispějte s námi na dobrou věc

Zapojte se do dražby luxusního parfému Dior New Look 1947 a přispějte prostřednictvím časopisu Moje Psychologie malé Vanesce, která se narodila s vrozenou vadou kůže, tzv. nemocí motýlích křídel.

Nemoc motýlích křídel je doposud nevyléčitelné kožní onemocnění, které je způsobeno mutací jednácti genů. Projevuje se zejména na kůži, na které se při minimální mechanické zátěži vytvářejí puchýře a trhliny. Lidé s tímto postižením mají křehkou jako motýlí křídla a jakýkoli tlak na jejich kůži je rizikový. Poraněná kůže je velmi citlivá a rány neustále bolí. Dochází k řídnutí a vypadávání vlasů, také ke ztrátě nehtů a zubů.

Pro každého z nás je normální obléknout si tričko bez bolesti, ale pro lidi trpící touto nemocí je bolestivý i tlak nebo tření švu prádla, které způsobí bolavé poranění a puchýře na kůži. Pokud polknou tuhou stravu, mohou si poranit sliznice v ústech. Po deseti až patnáctiminutové chůzi mají na chodidlech puchýře. Děti si nemohou hrát s ostatními dětmi, protože i obyčejné hračky jim mohou ublížit. Klouzačka se dá přirovnat ke struhadlu a např. jízda na kole je pro dítě s nemocí motýlích křídel nemyslitelná. Denně tráví až tři hodiny ošetřováním poraněné kůže a bolestivých ložisek.

Dražba luxusního parfému Dior New Look 1949 (125 ml) začíná již 4.4. a vyvolávací cena parfému je 3 000 Kč.

Informace o tom, jak se zapojit do dražby najdete v dubnovém vydání časopisu Moje Psychologie nebo na zde.

Pokud nebude Vaše nabídka nejvyšší, můžete přispět sami libovolnou částkou rodině malé Vanesky. Podrobné informace o NEMOCI MOTÝLÍCH KŘÍDEL a číslo účtu, kam můžete Vanesce přispět, naleznete na www.nemocmotylichkridel.cz.

Děkujeme za Vaši podporu!

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Celá rodina pokašlává a vy se možná také necítíte nejlíp. Práce máte nad hlavu a tak hrozí, že když budete nemocná vy či partner, velmi…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci