Dětská mast na opruzeniny Rybilka

Speciální dětská mast je určena k péči o opruzenou pokožku u miminek se směsí rybího a mandlového oleje, navíc obsahuje oxid zinečnatý a d-panthenol. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje měkkou a pružnou, je vhodná k regeneraci opruzené pokožky, neobsahuje parabeny.

Maminka Simona 35, dcera Zuzanka 4měsíce, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Milé maminky, ráda bych se podělila o výsledky mého soukromého domácího testu přípravku Rybilka NEO.

Od narození mé dcerky jsem používala Bepanthen, nejsem zastánce extrémního "opečováváni", plenky měním docela často, takže ve vlhku neleží a snažím se vyhnout nepřiměřené kosmetické/chemické péči, mažu zadeček tedy jen 2x denně ráno a večer. V průběhu dne omývám vodou a jen výjimečně používám vlhčené ubrousky.

Nová Rybilka NEO, má velmi příjemnou a jemnou konzistenci, která se velmi lehce a snadno roztírá, s čím se vůbec nepotkáte je typický zápach "rybilky", který byl pro tuto mastičku velmi specifický! Moc chválím umělohmotnou tubu, konkurenční přípravek je v hliníkové tubě, která se deformuje. Cena je příjemná.V lékárně jsem zjistila, že balení 100 ml stojí okolo 80 Kč. Mě takové balení vystačí na 2 měsíce.

Nova rybilka neobsahuje parabeny,  já osobně jsem na ně alergická a pro rodinu vždy vyhledávám produkty bez nich. Takže  kdyby na to přišlo, Rybilka je univerzální mastička skutečně pro celou rodinu. Jedinou malé mínus, které bych Rybilce vytkla je nestabilní konzistence, při otevření jsem vymáčkla bíly mastný základ a k tomu  navíc žlutý olej. Další dávka již byla v pořádku.

Rybilku NEO doporučuji.


Maminka Mirka 29, dcera Natálka 7měsíců, Olomouc

Klepněte pro větší obrázek

O Rybilce jsem se dozvedela az v porodnici, kdy mi byla doporučena sestrickami na opruzeniny. Rybilku mohu jen doporučit. Nekomu muze vadit jeji vune,ale da se na to zvyknout. Konzistence je trosku tužší, hůře se roztira. Rybilku mazu po každém prebaleni, dcera nemela doposud žádné problémy s opruzeninami. Jsem zvedava,zda bude pomáhat i pri teplem pocasi, kdy opruzeniny hrozí vice. Rybilku doporučuji i jako prevenci vzniku opruzenin pro velmi mala miminka. Dekuji za možnost testovani. Rada vyzkousim i dalsi výrobky od Rybilky.


Maminka Dana 27, syn Marek 12měsíců, Plzeň

Klepněte pro větší obrázek

Jde o speciální mast určenou k ochraně a ošetření jemné pokožky kojenců a batolat s mandlovým olejem a panthenolem. Je trochu mastnější než některé jiné mastičky ale díky tomu i zanechává déle film na prdelce miminka a mimo jiné i tím dle mého názoru chrání a odpuzuje případné dráždění výkaly apod.

Je pravdou, že moje mimčo netrpí opruzeninami, ale možná je to i díky právě Rybilce:o)

Má vynikající umělohmotnou tubu – na rozdíl od některých konkurenčních kdy jsou tuby „kovové“ a proto pak při záhybech tuby mohou praskat. Současně ač nemá tuba šroubovací uzávěr ale zacvakávací – což opět oceníte, pokud v jedné ruce držíte nohy dítěte a tubu jste si neotevřeli, přesto tedy že je zacvakávací, drží a neochodí se ani do konce používání Rybilky.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nebojte se říkat nahlas své názory a dojde-li ke konfliktu, stůjte si za nimi. Nejste ochotná dělat kompromisy, což některé vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci