Dětské lžičky Mam

Dvoufázová lžička Feeding Spoons & Cover s ochranným krytem podporuje vývoj dítěte a napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky. Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: V 1. fázi dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; ve 2. fázi krátká široká lžička navržená právě pro malé dětské ruce, ideální pro samostatné držení.

Maminka Kristýna 33, syn Patrik 11měsíců, Brno

Klepněte pro větší obrázek

Papat z lžičky je věčný náš boj, nejlepší jsou ručičky a nejlépe když je to flaštička. Takže zkoušet jiné lžičky byl velký boj, ale musím Patrika pochválit, začíná se lepšit a přežívá to J Moc nám z těchto lžiček chutnalo. Rukojeť je parádní, neklouže mi z ruky a pěkně se drží. Samozřejmě obal na lžičky je výborný, nikde je nemusím lovit po kapsách kabely ale mám je pěkně uložené a chráněné. Dlouhá lžička je super kvůli své délce, do flaštiček jsem se rkásně dostala až na dno. A změna barvy při moc horkém jídle? Parádní nápad JMoc děkuji za testování, více takových kvalitních produktů.


Maminka Sandra 31, dcera Saša 10měsíců a syn Dan 8let, Kladno

Klepněte pro větší obrázek

Tak tohle testování jsme si užily obě. Malá si konečně pořádně začala brát lžičku sama do ruky, i když (to zatím na fotce není vidět) pak jídlo bylo všude, ale projevila snahu a já jí mohla pomáhat, jelikož byla jedna z lžiček dost dlouhá abychom jí držely obě a ještě jsme se dostaly až na dno skleničky. Opravdu povedené lžičky. Když jsem si přečetla jaké vychytávky jsou napsané na obale, ani jsem netušila, že něco takového se dá vymyslet. A ten kryt na ně? Výborný nápad, nemusím mít strach, že se mi v tašce nějak znečiští ale jsou hezky hygienicky oddělené.


Maminka Kristýna 32, syn Štěpán 9měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

U lžiček je super, že součástí je „chránítko“ části do úst – již není třeba další krabičky apod. Lžičky jsou dvě – jedna delší – pro krmení od rodičů a druhá krátká – pro samotné mimčo. Obě lžičky jsou hezky zaoblené, měkké, dobře tvarované a tedy ideální pro dětskou pusinku aby nepoškozovali dásně. Současně jsou lehounké a jdou obě pěkně do ruky, mají na držátkách protiskluzové drážky a nejsou zas tak hluboké jako některé jiné lžičky – měla jsme pak problém, že tam zůstávali kusy jídla.

Lžičky mají „teplotní čidlo“ - pokud se výrazně po kontaktu změní jejich barva do žluta = jídlo je moc horké. Taky fajn aby člověk nemusí ochutnávat každé sousto pro prcka.

Samozřejmostí pak už je že lze mýt v myčce

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Podařilo se vám vymanit ze vztahu, který vám po léta bral energii a radost ze života. Znovunabytou svobodu vyrazte užívat někam k vodě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci