Dětský krém babydream

Babydream krém do špatného počasí spolehlivě chrání pokožku před chladem, větrem a vlhkostí. Avokádový olej a panthenol chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a udržují ji v přirozené rovnováze. Heřmánek zklidňuje citlivou pokožku, slunečnicový olej ji intenzivně ošetřuje. Ideální i pro citlivou pokožku dospělých.

Kateřina 31, dcera Sára 13 měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Do ruky se mi dostal pleťový krém babydream wind und wettercreme s avokádovým olejem a heřmánkem. Překvapilo mě jeho velmi hutné složení, sice se hůř roztíral, ale pár minut po nanesení byla zprvu mastná pokožka krásně jemná. Vsákl se kupodivu rychle.

Dcerka je na výkyvy teplot dost háklivá a její tvářičky často zčervenají. Když jsem jí obličej natřela tímto krémem, tak i po celém dopoledni stráveném  venku jí tvářičky zůstali krásně růžové a kůžička hebká. Teď už nosím krém neustále s sebou a natírám jí někdy obličejík i po koupání, aby neměla suchou pokožku. Vůně krému je velmi příjemná a hlavně není příliš intenzivní.


Maminka Olga 46, Barborka 5let, Písek

Klepněte pro větší obrázek

Dětský babydream krém jsem ukázala své pětileté dceři a hned s ním začala natírat sebe i svého tatínka. Krém se lehce nanáší a tak čistě dětsky voní, to se Moničce také moc líbilo, že tak hezky voní.

Zároveň nemá po nanesení krém nijak zvlášť mastnou pleť, nezůstává výrazný mastný filtr, což je fajn, alespoň se jí neumaže oblečení. Ve složení nacházím spoustu cizích slov, kterým nerozumím, bylo by fajn, kdyby na krému bylo uvedeno v češtině uvedeno, že je zimní a do špatného počasí, případně také že neobsahuje škodlivé látky apod. Toho si nyní každá matka všímá především, jinak jsem s krémem spokojená.


Maminka Alena 32let, 3děti, Chválenice u Plzně

Klepněte pro větší obrázek

Krém na zimu jsme si mé děti ihned oblíbily, protože se hezky roztírá a tím pádem to nebolí a klidně si ho zvládnou na obličej rozetřít sami. Ještě jsme nevyzkoušeli jak funguje na mraze, protože tak tuhá zima ještě není, ale už teď je docela sychravo a proto jim ho jako ochranu dávám. Akorát se mi na krémech nelíbí německé nápisy, to by tam být nemělo, aby si ho lidé více kupovali. Příjemně voní a navíc jsem se dočetla ve složení, že neobsahuje barviva a konzervační látky. Také, že je hypoalergení, což je důležité, protože člověk nikdy neví, po čem je jeho dítě třeba osype. Budeme ho používat i nadále. 

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera vám nadřízený v práci oznámil, že dnes to budete vy, kdo povede poměrně náročné vyjednávání s partnery. Zatímco včera jste z toho…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci