Klorane gel na tělo a vlasy

Jemný pěnivý gel na tělo a vlasy je bohatý na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku Klorane, extrémně šetrný a dokonale přizpůsobený křehké dětské pokožce. Neobsahuje žádné konzervanty ani barviva, neštípe v očích a lze jej používat hned od narození. Seženete jej exkluzivně v lékárně.

Maminka Jitka 30, syn Michael 5 let, Cheb, pracující

Klepněte pro větší obrázek

Na testování jsme dostali pro mého pětiletého syna KLORANE gel na tělo a vlasy. Gel krásně voní a hodně pění. Můj syn má velmi suchou a citlivou pokožku a už odmalička hledáme něco na mytí, co by mu vyhovovalo a neustále se neškrábal. A musím říct, že mě gel velice mile překvapil. Také je fajn, že je to zároveň i šampon, takže nemusíte mít další přípravek na mytí vlasů a můžete to vzít tedy rovnou i s vlasy a když se s ním umyjí, rozhodně nepálí do očí, což si chválíme oba při každém koupání, kdy nemusím řešit pláč a nářek. Rozhodně maminkám doporučuji a já sama budu uvažovat o další koupi.


Maminka Vanda 36, Amálka 6 let, Kolín, pracující

Klepněte pro větší obrázek

Bebe KLORANE je velmi příjemný pěnivý gel na mytí jak na tělo, tak i vlasy. Moc hezky voní takovou velmi jemnou mýdlovou vůní, ale neobsahuje žádné parabeny ani konzervanty ani mýdla, naopak jeho součástí je výtažek z měsíčku.

Naše dcera si ho velmi oblíbila pro své praktické balení v tubě, které jí jde lehce otevřít a sama se krásně umyje celá včetně hlavy a už nemusím poslouchat protesty, že si nebude mýt hlavu, protože ji ten šampon pálí. Gel KLORANE je hypoalergenní a nedráždí oči. Přestože je tento výrobek určen pro děti, nosíme ho s sebou do bazénu, a tam jsem ho vyzkoušela i na sobě a opravdu je to velmi příjemné nejen pro celé tělo, ale i vlasy jsem měla velmi kvalitní.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Býváte v posledních dnech často bezradná a připadáte si bezbranná i v situacích, které byste normálně snadno zvládla? Přimkněte se k…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci