Nivea, tělové mléko do sprchy

Hýčkající složení Nivea Tělového mléka je určeno pro normální až suchou pokožku. Zanechá ji sametově hebkou a voňavou. Po aplikaci ve sprše je nezbytné tělové mléko opláchnout, poté se už můžete po osušení hned oblékat a nemusíte čekat, až zaschne.

Petra 31, Bratislava

Nikdy som pravidelne nepoužívala žiadne telové mlieko, pretože ma po osprchovaní sa obťažovalo čakať, kým sa vsiakne do pokožky. Siahla som po ňom len v núdzových prípadoch, keď bola moja pokožka už príliš vysušená, hlavne v lete po opaľovaní.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Preto veľmi oceňujem nápad používať Nivea telové mlieko ešte v sprche. Opláchnem ho, osuším sa a môžem sa ihneď obliecť. Nemusím strácať čas nanášaním ďalšieho prípravku.

Skvelé je, že nezanecháva žiadne mastné stopy na uteráku ani vo vani. Po jeho použití je moja pokožka na dotyk hebká a má príjemnú vôňu kakaového masla. Rozdiel pred a po nanesení mlieka si na mojej pokožke všimol dokonca aj partner, čo ešte zvýšilo moju spokojnosť s výrobkom.

Klepněte pro větší obrázek

Jedinú nevýhodu vidím v tom, že v sprche treba použiť najskôr sprchový gél. Ocenila by som, keby prípravok bol telovým mliekom aj sprchovým gélom v jednom.


Renata 44, dcera Natálie 16, syn Šimon 14, Nymburk

Obě děti mají odmala velmi suchou a citlivou pokožku. S výběrem kosmetiky jsem se tedy hodně natrápila. Bývala to cesta pokusu a omylu. S věkem se situace zlepšovala, ale nejsou bez obtíží ani dnes v pubertě. S jediným rozdílem – sami oba vyžadují kvalitní přípravky, rádi si je vybírají, testují a zkoušejí všechno nové. Což si u puberťáků lze jen pochvalovat. 

S tělovým mlékem do sprchy ještě zkušenost neměli. Dcera je líná pečovat o pokožku těla po koupání, proto ocenila snadnost použití. Syn je přecitlivělý na mastnou kůži, „opatlané“ ruce. Tvářil se zpočátku nedůvěřivě, zvědavost mu ale 
nedala a Nivea se stala součástí naší stálé koupelnové výbavy.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci