Odsávačka Bayby with love BBP 1010

Elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010 využívá technologii 3 v 1, která umožňuje masáž, stisknutí i sání současně. Odsávačka má volitelných 9 stupňů intenzity vakua pro stimulaci a 9 stupňů intenzity vakua pro odsávání, proto je účinnější a šetrnější. Díky adaptéru využijete skvěle i na cestách. Cena: 2 999 Kč

Tereza (27 let), maminka Tomáška (0,2 měsíce), žijící v Opočně:

Klepněte pro větší obrázek

Parádní věc!

Velké překvapení když mi domů dorazila takováto parádní a drahá věcička jako je právě odsávačka Baby with love.  Mléko jsem dosud neměla potřebu odsávat, ale přišlo to právě včas, protože za dva týdny hlídá babička a mléko bude potřeba odsát. Již jsem to zkoušela a bylo to velmi rychlé a bez námahy. Sedla jsem si na gauč, četla si časopis a za 10 min bylo hotovo. Odsávačka krásně přilíná ke kůži a neodlepuje se.  Mlíčko jsem dala do lahvičky a odpoledne ho podávala tomu našemu šmudlíkovi – moc mu chutnalo, premiéra z lahve byla opravdu vtipná :) Myslím si, že díky odsávačkám se spousta maminkám zlehčí život a odpadnou nervy, že jejich mimčo bude mít to stejné mléko jako by byly na blízku.


Veronika (28 let), maminka Viki (0,4 měsíce), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Rychlé sání!

Zapojila jsem se do projektu od časopisu Maminka testovací klub rodičů. Jsem již 4 měsíce maminka, máme krásnou holčičku Viktorii a jsme spokojená rodina. Na testování nám dorazila elektrická odsávačka BAYBY. Nejen, že má krásný design, ale její funkce mě naprosto oslnily. Napodobuje přirozené sání dítěte. Ovládá se pomocí mikročipu. Má 9 intenzit vakua pro stimulaci a 9 intenzit vakua pro odsávání Stimulace. Jde o velice jemné a rychlé sání včetně příjemné masáže prsu. Díky tomu všemu dochází ke stimulaci vylučování mléka. S odsávačkou jsem opravdu spokojená a moc mi vyhovuje. Mohu jí doporučit všem maminkám.


Erika (29 let), maminka Honzíka (0,3 měsíce), žijící v Tachově:

Klepněte pro větší obrázek

Přirozené kojení!

Odsávačka Bayby With Love přišla opravdu včas. Po porodu jsem hledala všude možně na internetu a různých fórech, ale nic mě nezaujalo. Tato odsávačka nepatří sice mezi nejlevnější, jak jsem tak koukala – bez testovacího klubu bych si ji těžko mohla dovolit. Náš Honzík se narodil na konci sedmého měsíce a sání mu zrovna moc nešlo. Odsávačku jsme proto začali používat několikrát denně, oceňuji hlavně dvoufázový program, který velmi příjemně stimuluje prsa a podporuje přirozené kojení. Stejně tak je snadné regulovat intenzitu odsávání, což jsem ocenila v době, kdy jsem měla mléka méně. Navíc je odsávačka velmi tichá, mohu tak odsávat i v noci v ložnici, aniž bych budila malého nebo manžela. Odsávačku Bayby With Love mohu všem maminkám vřele doporučit.


Olívie (31 let), maminka Berty (0,5 měsíce), žijící v Říčanech:

Klepněte pro větší obrázek

Malá a dobře skladná!

Tento produkt rozhodně doporučuji a jsem s ním maximálně spokojená. Odsávačka je malá a dobře skladná, takže se hodí i na cesty. Určitě oceňuji snadnou manipulaci. Lehce, bezbolestně a rychle odsává a zároveň není moc hlučná – neruší tak děti ani manžela, který vedle spí. Za mě velká spokojenost.


Zita (28 let), maminka Zorky (0,3 měsíce), žijící v Hluboké nad Vltavou:

Klepněte pro větší obrázek

Dvoufázový program je bomba!

Dorazila mi domů odsávačka značky BAYBY. Odsávačka má opravdu krásný vzhled..vypadá to jako měřič tlaku :) Její funkce jsou opravdu velmi vyjímečné…má dohromady 18 intenzit jak pro stimulaci, tak pro odsávání. Bomba je dvoufázový program, který napomáhá přirozenému kojení. Další věc, co se mi na odsávačce líbí je, že jen tak příjemně vrní a není vůbec hlučná jako doposud vyzkoušená odsávačka od jiné značky. Jsem nadmíru spokojená  a moc děkuji testovacímu klubu, za tuto parádní drahou věc, protože normálně bysme si takovouto drahou věc nemohli dovolit.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci