reklama

Opalovací krém Daylong Kids

Daylong Kids SPF 30 je lipozomální locio s fotostabilními UV filtry pro vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Je zvláště vhodné pro děti s atopickou pokožkou a kůží citlivou na sluneční záření. Locio je extrémně odolné vůči sladké i slané vodě, obsahuje ošetřující látky. Bez parfémů a konzervačních látek.

Maminka Daniela 26let, syn Jakub 3roky, Plzeň

Klepněte pro větší obrázek

Daylong opalovací krém používám už roky a to díky doporučení  lékaře a několika lékárnic, osobně už bych neměnila. Proto mě moc potěšilo, že jsem ho dostala k testování a mohu se podělit o zkušenosti. Co vám mohu zaručit, že vydrží opravdu velmi dlouho a ještě jsem se s ním nikdy nespálila. Locio je trochu hutnější, ale roztírá se opravdu dobře a snadno se vsákne, stačí ho opravdu malé množství a pokožka po něm není nepříjemně mastná. Je bez výrazné parfemace. Nevýhodou je pouze vyšší cena - ovšem za kvalitu je v tomto případě lepší si připlatit.

Tento výrobek je naprostá bomba a i napříč vysoké ceně se do něj rozhodně vyplatí investovat. Mě stačí se s ním namazat pouze 1x denně. Krém je opravdu kvalitní a účinný a ještě se mi nestalo, abych se s ním spálila. Často se setkávám s tím, že přes vysoký faktor se nelze opálit. To musí vyvrátit. Vždy se krásně opálím i přes tento vysoký faktor.Když vylezu z vody, stále krém na těle cítím, takže opravdu dobře drží.

Díky jeho vlastnostem ho považuji za univerzální krém a neváhám ho použít i na svého malého syna. V létě ho používáme téměř každý den a na sezónu Vám  vydrží jedno balení.


Maminka Katrin 31let, dcera Verunka 3měsíce, Jindřichův Hradec

Klepněte pro větší obrázek

S prvním jarním sluníčkem řeším vždy problém se spálením svojí pokožky. Proto se bojím, že i moje malá dcera Verunka bude mít velmi citlivou pokožku. Jsou ji teprve 3 měsíce, ale již teď jsem řešila, jakou ochranu před sluníčkem použiji. Děkuji časopisu Maminka za možnost testování Daylong Kids 30 SPF. Snadno se aplikuje, dobře se vpíjí a nezanechává pokožku mastnou a lepkavou. Pokožka miminek je velmi citlivá, ale neobjevila se žádná alergická reakce.Dávkování je dostačující, dokonce se s ním namažu i já na nejpostiženějších místech.Na letní sluníčko určitě vyzkouším ještě ochranu s vyšším faktorem. Rozhodně tento produkt doporučuji.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nedivte se, že za vámi najednou chodí spousta lidí řešit si svoje problémy, jste taková "máma" všech. Umíte se vcítit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama