Pokračovací kojenecké a batolecí mléko Beba Pro Comfort

Nová Nestlé Beba Pro 3 obsahuje Bifidus BL, bakterii mléčného kvašení, která se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce. Proto je vhodná pro děti, které již nemohou být kojené a nejblíže se svým složením blíží mateřskému mléku.

Katka 31, sedmiměsíční syn Ondrášek, Praha

S kojením jsem měla od porodu problémy. Pořád jsem zvažovala, jestli přestat, nebo ne, odkládala jsem tohle rozhodnutí na později. Problém nastal, když jsem pro Ondráše hledala mléko, které by chutnalo. Zamrzelo mě, že výrobci nenabízejí vzorečky se dvěma porcemi. S Bebou však stačily dva pokusy a jedl skvěle!

Navíc mi mléko a jeho konzistence připadaly jemné, vonělo a nebylo hořké. Docela snadno jsem se nechala přesvědčit i textem na obalu, že je mléko zdravé. Ochutnala jsem ho i já, je mírně nasládlé, chutnalo mi jako sušená smetana. Že by další alternativa pro použití?


Jana 33, syn Matyáš 2,5 roku, Větrušice

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Syn má rád kojenecká a batolecí mléka a ještě dnes má před usnutím jako rituál to, že vypije hrneček a spí až do rána. Když jsem mu pověděla o testování, trval na tom, že budeme servírovat do lahvičky, protože je malý kluk. Tak ji dostal. 

Obdržela jsem k vyzkoušení pokračovací kojeneckou výživu Beba Pro 3. Celkový výborný dojem je složen z několika jednotlivých skutečností. Velmi kladně hodnotím výbornou rozpustnost mléka ve vodě, žádné zbytky nerozpuštěného mléka v láhvi po dopití, stačí párkrát zamíchat lžičkou.

Také délka lžičky na nabírání mě mile překvapila, oceňuji to jako praktické, nehrozí skutečnost, že lžičku lovím někde v sáčku, ale pohodlně s ní naberu i ze dna. Také rozdělení mléka do dvou sáčků v jednom balení mi vyhovuje, druhá část mléka je tak stále v ochranném obalu, než se dobere první část. Synovi chutná, protože místo obvyklé dávky se dožaduje další. Pokud existuje i balení v krabici, kde je šikmý proužek pro zarovnání lžičky pro přesnou dávku a je možné do něj přesypávat další balení, pak výrobek hodnotím jako bezchybný.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Býváte v posledních dnech často bezradná a připadáte si bezbranná i v situacích, které byste normálně snadno zvládla? Přimkněte se k…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci