Word – slovní labyrint

Napětí, dynamika, taktizování. To vše zažijí hráči při hře Word – slovní labyrint, jejímž cílem je spojit písmena na hrací ploše ve slova a propojit co nejrychleji dvě protilehlé strany hracího pole. Hra je určena pro 2 až 6 hráčů, doba trvání jedné hry je přibližně 20 minut a užijí si ji všichni od 8 let. www.slovnilabyrint.cz

Maminka Gabriela 39, syn Patrik 9 let, Kroměříž

Slovní labyrint WORD je neuvěřitelný, samozřejmě v dobrém slova smyslu. Na začátku jsme se v tom lehce ztráceli, ale i tak jsme se bavili, křičeli a dohadovali, že to tak je či není :-)

Klepněte pro větší obrázek

Nejvíce nás bavilo spojování stran. Byl to boj i pro nás, rodiče. Patrik se u toho bavil a myslím, že se dozvěděl i nová slovíčka. Hra se mi zdá kreativní a člověk ji jen tak neohraje. Asi za dva dny už volal kamarádům a hráli kluci v týmech. Musela jsem na začátku trochu radit s pravidly, ale pak to kluci zvládli levou zadní. Za testování v časopise moc děkujeme a hru doporučujeme :-)


Veronika 34, syn Dominik 11 a dcera Viktorka 9 let, Strakonice

Na testování dorazil produkt WORD – slovní labyrint. Jedná se o jedinečnou stolní hru, která pobavila celou naši rodinu. Rozbalila jsem krabičku, která je mimo jiné velice praktická. Není veliká, jak tomu obvykle bývá u společenských her, ale naopak velice skladná a jak říkám šikovná.

Klepněte pro větší obrázek

Hned navrchu byl návod, který je nutné si před začátkem hry důkladně prostudovat. Jelikož jsme čtyřčlenná rodina, rozdělili jsme se do dvou týmů. Manžel Petr se synem Dominikem a já s dcerou Viktorií. Podle pokynů návodu jsme rozhodli o tom, kdo začne soutěží v zadržování dechu. Vyhrál manžel a tak mohl se svým týmem začít hru. Po dlouhém a nelítostném boji jsem s dcerou Viktorií propojila dvě strany rychleji a staly jsme se vítězem celé hry. Prožili jsme s celou rodinou krásný večer plný zábavy a tuto hru určitě doporučím i svým známým.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nemáte problém s pohybováním se z místa na místo, což váš nadřízený ocení větší várkou služebních cest. Užívejte si příjemné vytržení…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci