Zákrok estetické gynekologie

Úplnou novinkou estetické medicíny je estetická gynekologie, která kromě omlazení intimních partií dokáže odstranit také stresovou inkontinenci a další případné potíže po porodu. Laserová metoda je rychlá, bezbolestná a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Markéta, 39, maminka Alenky a Tobiáše, Praha, pracující

Jsem šest let po porodu holčičky, který nebyl úplně lehký, a mám 4,5letého syna narozeného neplánovaným císařským řezem. Od porodu trpím nějakými menšími problémy, o kterých si vždy povídám jen se svými nejbližšími kamarádkami. Je to prostě „tam dole“ jiné a ani nedokážu popsat, co přesně kromě problému lehké inkontinence se tak změnilo.

Když jsem kýchla či se opravdu ze srdce rozesmála, stala se mi někdy menší nehoda a to byl asi největší popsatelný problém. Jsem po zákroku, který uvnitř zpevňuje vaginu a otvor se tak stává na pocit užším. Cítím se opravdu dobře a nebojím za dětmi popoběhnout… Na klinice Asklepion na mě byli všichni opravdu moc milí, po příjemném přijetí mě paní doktorka informovala o zákroku a všem, na co jsem se ptala (rizika, bolest…).

Samotný zákrok pak v klasickém gynekologickém křesle trval asi 40 minut a byl naprosto nebolestivý! Již při vstávání z lůžka jsem se cítila jako znovuzrozená a „pochvaly“ jsem se dočkala i doma od manžela. Doporučuji všem, které jsou po porodu a nemají čas řešit sebe, třeba jako tip na dárek k narozeninám či k Vánocům, pocit být v tomto ohledu „jako zamlada“ se určitě minimálně rovná luxusní kabelce.


Jana 38, maminka Honzíka, 5 let, Praha, pracující

Přiznám se, že jsem před zákrokem byla trochu nervózní. Zbytečně! Prostředí kliniky Asklepion v Praze na mě hned při vstupu zapůsobilo přátelskou atmosférou a profesionálním, velmi milým personálem. Zákrok samotný dopadl dobře a splnil má očekávání.

Asi každá žena po porodu řeší změny ve svém intimním životě a v tom, jak vypadá „tam dole“. Díky testovacímu klubu rodičů časopisu Maminka jsem měla příležitost na vlastní kůži vyzkoušet účinky procedury PROTEGE INTIMITA zaměřené na modelaci a omlazení genitálu. Jde o speciální nebolestivé laserové a ultrazvukové ošetření  trvající 30 min. Účinek se dostavil po pár dnech. Především v určitých okamžicích se cítím sebevědoměji.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Partner a děti budou nadšení zábavnými návrhy, které hodláte realizovat tento víkend. Ať už půjdete na pouť nebo do kina, všichni budou…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci