čekání

   
Můj deníček
   
   
Správa kategorií
   
   
Přidat zápisek
   
Deníček: Haniik | Počet zápisků: 5 | Kategorie: Nezařazeno | Všechny zápisky čtenářky
Haniik

čekání

Vytvořeno: 28.4.2012 21:44 | editováno: 28.4.2012 21:46

Je to už rok co jsem podstoupila IVF a nepovedlo se to :'( . Jsem po různých vyšetření, :-| genetických testech a imunologii. Kde jsem zjistila, že mám něco s krví (vysokou srážlivost). Od loňské IVF jsem měla ještě asi dvě nebo tři stimulace a ty se také neuchytly :'( . Teď jsem ve fázi, kdy se modlím O:-) , aby přišla MS a já si mohla začít píchat hormony na stimulaci a heparin na ředění krve. Mám totiž už konečně vyřízené snad všechny lékařské vyšetření. Je to divné :-\ , ale budu ráda, když přijde co nejdříve. Strašně se těším na IVF a modlím se, aby už se povedlo. Čím blíže mám MS tím víc jsem nervózní =-O a roztržitá :-S .

   

Poslední komentáře (5/7)

Tak to je jediné dobře,já byla dnes na další kontrole na hematologii a výsledky opět děs,tak krev mi šíleně kolísá :-( .Také jsem tam měla dnes i malou měly ji dělat krevní testy,ale nakonec MUDr řekla že až nejdříve v 10 letech ,ale že na 89% to má v genech po mě tu Leidenskou mutaci :-(

Vložila: smoulina | 15.5.2012 14:13

Už je to dobré. Neotekly mi ani se nezměnily barvu. Ale bolely me strašně, tak jak ta blest něčěkaně přišla tak i zase odešla. Já stejuně budu mít tak za 20 dní kontrolu v trombocentru tak se zeptám co a jak.

Vložila: Haniik | 8.5.2012 12:15

Já bych určitě šla,není opravdu sranda si s tím zahrávat ,ta tromboza konkrétně třeba u těch FV Leiden mutací je okamžitě obzvláště v případě kdy nebereš stále nějaké léky na ředění krve.Je lepší určitě vše podchytnout dříve než později .A neotékají vám ,nebo nezabarvují se?

Vložila: smoulina | 7.5.2012 20:20

Mě v trombo centru řekli že mám Hemalab, Heterozygotní mutaci F.V-Leiden, Homozygotní mutace MTHFR C/T 677 a Antifosfolipidový syndrom. Od pátku od večera mi strašně bolí(brní) nohy, od kolen až dolů. A nevím jestli mam stím jít k lékaři. Nevím jak se projevuje tromboza.

Vložila: Haniik | 5.5.2012 10:14

Několikrát jsem četla Váš příspěvek a souhlasím s příspěvkem níže .S tím rozdílem že tedy já mám jen jedno dítko,holčičku 2 a půl roku která je zdravá ,druhé jsem zhruba před rokem potratila :-( .Byla jsem vždy zdravá i porod v pohodě ,ale letos v lednu jsem skončila v nemocnici a jak mi bylo řečeno 5 po 12 ,a to s hlubokou žilní trombozou a oboustranou embolií plic,2 měsíce jsem se plácala po nemocnicích a nyní už od toho ledna budu doživotně brát warfarin na ředění krve ,genetika prokázala že mám heterozygotní FV Leiden mutaci a PAI -1 mutaci ve zkratce to znamená že se mi nerozpouští krevní sraženiny ba naopak mi stále sraženiny přibývají,tudíš po mé lednové tromboze mám levou nohu stále ucpanou od kotníku až po třísla.Je dobře že vám na to přišly takhle brzy jelikož se dá mnohým komplikacím zabránit,už třeba jen tím že vás při případném těhotenství budou mít pod dohledem a budete si píchat clexam(nízkomolekulární heparin),nic to není píchala jsem si ho ted po dobu dvou měsíců dvakrát denně ,je to nepříjemné ale dá se to vydržet ,však jsme ženy a pro miminko by jsme vydržely vše.Přeji Vám aby se Vám brzy poštěstilo a brzy jste psala příspěvek že se Vám to zadařilo a že máte krásné zdravé děťátko.A i Vám osobně přeji at jste zdravá .Já už jsem se se svým stavem smířila,musím nosit neustále kompresní punčochu ,užívám léky a na konci léta mě čeká katetrizace.Takže přeji co nejméně komplikací.
Hezký den

Vložila: smoulina | 4.5.2012 13:07
   
PŘIDAT KOMENTÁŘ
   
   
VŠECHNY KOMENTÁŘE
   
REKLAMA
Další weby Mladé fronty
DIALOG
nápověda
Potvrzení
   
   
   
   
zavřít
Upozornění