Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

První pohyby...:))

Ahojky tehulky piste sem vase skusenosti s prvnimi pohyby miminka..ja sem dnes 14+6tt a nemuzu se dockat az taky mrnouska ucitim jak se ve me vrti..
Celkem 21 odpovědí Zobrazit jako strom
chci se zeptat sem v 16tt a jeste sem mi nekope cejtim jenom takovej tlukot ale nevim co to je sem poprvi tehotna ale na mimco se moc tesim
Odpovědět To se mi líbí0
chci se zeptat sem v 16tt a jeste sem mi nekope cejtim jenom takovej tlukot ale nevim co to je sem poprvi tehotna ale na mimco se moc tesim
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky.. taky už mám pohyby ale furt na tom jednom místě a okolo něho .. zezačátku jsem si nebyla jista ale když to cítíme i na dlaň a už každý den tak to bude ono .. včera večer už pěkně řádilo
Odpovědět To se mi líbí0
@misatko Ahojky tak to je zvlastni ze kazda mamina to ma jinak.ja jsem prvorodicka a kopanecky citim od 16tt.. neboj taky se brzo dockas..
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, tak vam zavidim. my jsme ve 22. tydnu a prcek porad nic.pani doktorka rika ze je to normalni a at jeste vydrzim. ale porad nic. ale doufam ze kazdym dnem to prijde a hlavne ze poznam ze je to prdolka a ne me travenoi :-S mejte se a pohladte briska :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj devcata,ja jsem v 15+2 a pohyby jsem ucitila pred dvema dny,ale muzu vam rict,ze jsem si myslela ze mi kruci v brise,ale bylo to nekolikrat za vecer,tak jsem si rikala ze by nase miminko <3 ? A ono je to opravdu tak.Tak se mejte krasne a davejte na sebe pozor,pa,pa
Odpovědět To se mi líbí0
@Antoanet Tak to je ono Taky jsem malou cítila když jsem na ni zatlačila. A teď už se hlásí i sama Je to krásný pocit že?!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Holky,

tak uz jsem se konecne taky dockala < . Vcera jsem cely vecer po chvilkach citila motyly v brisku a na 100% to nebylo moje traveni a sem tam takove kratke pohlazeni zevnitr <3 , ale to jen kdyz je tlak na brisku - shybani a tak. Jsem v 18 tydnu a je to super
Odpovědět To se mi líbí1
Ahojky ja uz je citim od 15tt.taky moje prvni tehotenstvi. ze zecatku to bylo jen navecer ale ted jsem 16+5tt a citim je uz krasne i pres den.je to nadherne <3 ..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj těhulky, já cítím pohyby už dlouho, ale oficiálně potvrzeno od 17+5 (první těhotenství). Dřív jsem si myslela, že se mi jen bouří střeva, ale teď vím, že to byl můj malinkej budulínek Přeji vám, ať se miminka hýbou, je to nádherný!!! <3
Odpovědět To se mi líbí0
Holky , užívejte si pohyby , já už mám miminko v náručí , ale to vtění v bříšku mi chybí Ale ten malý tvoreček je nádherný , miluju ho celým srdcem. Včera měl malý 3týdny , už bych bez něj nemohla být , jak jsem si rychle naněj zvykla.Však to brzo poznáte,držím vám palečky , papa <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy. Já jsem cítila první pohyby v 18.tt Teď jsem ve 22. a holčina se ve mě už pěkně šprajcuje. Někdy klepe celý den a hodně a z toho se semnou celý den nebaví Asi bude klidné mimčo, ale když už začne, tak to stojíza to (asi bude po tatínkovi ). Slyšela jsem, že při prvním těhu jsou pohyby cítit kolem 20.tt, tak vidím že je to hodně individuální. Přeji hodně zdravíčka všem vašim očekávaným mrňousům - jen ať kopou!
Odpovědět To se mi líbí1
@veavera Ahojky no ja sem byla pred tehu celkem stihla tak asi proto je to tak videt. ja ty slabounke pohyby citim jako pukani popcornu.. ale uz se tesim az bude kopat poradne..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky těhulky Já jsem začala první pohyby jako takové cítit kolem 19.tt, jinak ty "bublinky" jsem cítila dřív, ale to jsem spojovala s bublinkami ve střevech No každopádně teď jsem 29+2 a pohyby jsou intenzivní. Vyboulí se mi celá polovina břicha Úžasný pocit, akorát si myslím, že jich je málo. Kolikrát mám pocit, že se mimísko neozve celý den. Večer před spaním do něj musím občas dloubnout, nedá mi to, když ho celý den necítím. Asi to bude hodné a klidné miminko..Doufám, že je to v pořádku.. Jinak kopání mě zatím nebolí, ale prý to začne A Marrcela19: koukala jsem na tvojí fotku bříška a musím říct, že máš docela veliké bříško na 15tý týden Já teda nic moc.. Ale to je u každé maminky individuální. Já jsem ve 29.tt a čekám, kdy už mi ten pupík pořádně vykoukne vidět to na mě je, ale jak si sednu tak to vypadá jako velikánský špek..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak sem si dneska dala navecer sprchu a pak sem si lehla k telce.a najednou sem citila jak sem ve me mrnous jakoby zavrtel.. nejdriv sem si myslela ze si to jen vsugerovavam ale ne opravdu to byl nas mrnousek..doufam ze ho ted budu citit casto.. je to zvlastni ale krasny pocit.. <3
Odpovědět To se mi líbí0
@ Ahojky ja sem dnes 15+1tt a brisko uz docela mam. foto je kdyztak i ve fotogalerii ja jdu na kontrolu pristi utery to mi budou delat triple testy pac to uz budu 16+4tt.snad budeme mit vse v poradku.a pohlavi je pry poznat klidne uz ve 13tt staci kdyz ma pani doktorka dobry ultrazvuk a miminko se rado ukazuje. ja to ale jeste taky nevim.. vsak se vsichni dockame..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj tehulky ja jsem 14+2tt a take se nemohu dockat az miminko ucitim.Jen me mrzi ze nemam zadne brisko ten mrnousek snad neroste??? Kdyz lezim tak mam uplne ploche brisko.Az pujdu na kontrolu tak budu 15+5tt tak se chci zeptat jestli uz by bylo poznat jestli je to kluk nebo holka,ale asi je jeste brzo.mejte se a pohladte sva briska pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky,já už nejsem sice těhotná , rodila jsem 7.5 , ale přidám vám sem moji skušenost , pokud se nebudete zlobit Já jsem první pohyby cítila asi něco málo před 20tt. Je fakt , že to nejvíc vnímáme večer , když ležíme a jsme v klidu. Ony ty mimča se hýbou i přes den , ale my to nemusíme tolik vnímat.Nejvíc jsem pocitovala pohyby kolem 28tt , to byl někdy mazec to prý ty mimča začínají s těma pohybama AKTIVNEJI Ale holky , ke konci to je mazec , ty rany.Ale vychutnávejte si to , je to nádherný pocit , cítit vaše nádherné milované miminko , jak se "vrtí" va vašem bříšku. Tím s náma miminka komunikují A dokud ty pohyby cítíte , nikdy nemusíte mít strach , že je s miminkem něco v nepořádku.Přeji vám , a´t vám vše dobře dopadne , máte před sebou ještě kus cesty. Držím vám palečky.
Já už mám sice prcka v náručí , ale ty pohyby mi někdy chybí , když si te´d pohladím bříško a nic se tam "nehýbe" Tak papa a držte se ženy
Odpovědět To se mi líbí0
ahojki taky jsem ho cítíla po 16tt.a většinou večer když jsem ležela. teď jsem 27tt a citím ho pořád počítám spíše chvilky kdy ho necítím,asi bude hodně hyperaktivní dítě. .:) pořádně se ani nevyspím,když ležím na boku tak mi dává kopance do boku.už jsme i natáčeli bříško jak tam malý děla vlnobití.. takže je opravdu na co se těšit
Odpovědět To se mi líbí0
@šárka andělová Tak to je super.doufam ze uz je brzo taky ucitim.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme