Maminka.czDiskuzeVaření

Dort k prvním narozeninám

Ahoj holky,nemáte nějaké dobré recepty na chutný dort k prvím narozeninám?
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Pudinková mňamka
Na dno dortové formy nalijeme 0,5 l malinového pudinku smíchaného s cereáliemi Nesquik. Druhou vrstvu vytvoříme z červené nebo kompotové želatiny s kroužky Cheerios. Jako poslední přidáme oslazený tvaroh (cca 3kelímky) smíchaný s lupínky Chocapic. Necháme vychladit v lednici a na závěr zdobíme čerstvým ovocem podle chuti(maliny, jahody atd.) Recept jsem objevila na stránkách www.cerealie.cz, je to rychlý a dobrý!
A pro rodiče? Není nad míša řezy
Odpovědět To se mi líbí0
:'( co mám udělat pro rodiče
<3
Odpovědět To se mi líbí0
tvarohový dort s ovocem
listové těsto
tvaroh - vařenej
ovoce . jahoda jablo broskvé
a dame to umest do truby
<3 <3 <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Prosím poradíte mi někdo nějaký lehký recept na dort k 1. narozeninám? Dík
Odpovědět To se mi líbí0
Jo jo, nepečené dorty - jogurtové, tvarohové , - to je paráda. A když se to nahoře hezky ozdobí.....třeba beruškama (marcipánovýma nebo nějakýma takovýma).......to se děckám líbí......když ty berušky začnou ručkama sbírat
Odpovědět To se mi líbí0
Já osobně jsem si dort nechala úpéct...ne, že bych to neuměla, ale oslava byla velkolepá...několik lampionů..balonků..atd..Dort višel na 1500,- kč ale byl úžasný
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já dělala k prvním narozeninám dcerce nepečenej dort z piškotů a bílýho jogurtu s ovocem Pro hosty jsem pak ještě upekla piškotovej drort s karamelovým krémem
Myslím ale že je jedno jakej dort bude, moc ho děti stejně nesní, tam jde hlavně o tu svíčku a jíst ho nemusí, pokud chce někdo kráásnej dort potaženej marcipánem pro fotku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já osobně jsem nebyla o prvních narozeninách schopná péct, ale odkoukala jsem z dětského pořadu tip na dort ve tvaru mašinky:
koupila jsem roládu, rozpůlila, jednu půlku vztyčila a opřela těsně k té ležící, aby to vytvořilo tvar mašinky, napatlala krémem (rozmixovala jsem ricottu s jahodama a cukrem, myslím, že je to lehčí než máslový krém - a jahody jsem dala kvůli barvě, mám holčičku), paik jsem to ozdobila jahodama, jako kolečka jsem dala takové malé dounátky (ale šly by v podstatě jakékoli sušenky ve tvaru věnečku) a místo komínku svíčku. Nebylo to nic profi, ale roztomilé docela jo
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme