Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Porod v lednu

Maminky, která čekáte miminko v lednu jako já?????
Celkem 5373 odpovědí Zobrazit jako strom
@Lenka.AntošovskáMoc vám to sluší holky. Tak at se vám v novém baráčku líbí. U nás taky proběhlo stěhování a jsem nadšená, tak at to u vás dopadne podobně.
Odpovědět To se mi líbí0
já a děti
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka.Antošovskátak další pokus
Odpovědět To se mi líbí0
Klárka
Odpovědět To se mi líbí0
Klárka a Kristýnka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky děkuji hrozně dlouhou dobu jsem tady zase nebyla ale děje se toho moc že nevím kde mi hlava stojí. Dneska jsme se začali oficiálně stěhovat do baráčku na vesničku je tam klid moc lidí tam není ale za to je tam klid :) takže už se nemůžeme dočkat hodim sem zase pár foteček jak holky vyrostli
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka.AntošovskáTada to je kus ženský, gratuluji. At ti dělají holčičky samou radost.
Odpovědět To se mi líbí0
@Iwkajééé děkujeme je to pěkná holka hlavně hodná už má necelých 6kg a měří cca 58 cm a to jí jsou 2 a půl měsíce
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka.Antošovskáteda pěkná slečna ,blahopřeji a k vdavkám flower
Odpovědět To se mi líbí0
další fotečky si vložím na profil nu a 7.9.2013 jsem se vdala taky dám foto
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak maličká se narodila 29.10.2013 ve 22:30 hodin 3640g a 50cm. Ted už máme 2 měsíce a 5 dnů a váží 5800g a cca 58cm omlouvám se že jsem foto nedala dřív je toho hodně tak to napravím teď :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak čekám na fotečky miminka od Lenky a nic. Jak se vám daří, holky?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky neluští tady někdo zvás překvapení??? potřebovala bych 1 část tajenky
Odpovědět To se mi líbí0
@Janule Vděkuji snad to vše bude dobrý :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka.AntošovskáTeda to to letí, tak držím palečky at ti to všechno dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak už máme jenom 3 týdny do porodu a cítim se dost mizerně 3 dny v noci nemůžu spát a dneska nemám ani chuť k jídlu malá se tlačí hrozně dolů už bych to chtěla mít docela za sebou. kdyby se to dalo nějak uspíšit..
Odpovědět To se mi líbí0
@BohunkaMFotka nahraná, ale mám ji v galerii, tady se my nechce ukázat
Odpovědět To se mi líbí0
@Iwka <3

Jani, přidej sem ty svoje kočky!!
Odpovědět To se mi líbí0
takhle vyrostla Natálka nám
Odpovědět To se mi líbí0
@BohunkaMfešák <3 ,holky nemáte pocit že nám rychle vyrostly?není to tak dávno co jsme si tu hlásily ,co se komu narodí
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme